Alík
18/09/2017
Kategorie: Novinky, Oddechovky, Online hry

Alíkovy hry na internetu

Milujete jako rodiče momenty, kdy se alespoň chvíli nemusíte starat o své děti a vydechnete si? Kdo by takovéto chvíle neměl rád. Nechat děti jen tak sedět u televize není zcela optimální. Služeb internetu je hodně a není problém najít i takové, které dokážou vaše děti něco naučit. Zkrátka jim něco dají. Výbornou volbou jsou Alíkovy hry, na které se zaměříme v následujících řádcích. Je jich poměrně hodně a vaše ratolesti si stoprocentně vyberou.

Hry ve flashi

Alíkových her si zahrajete obrovské množství. Stačí k tomu jen aktuální verze prohlížečového flash playeru. Z těch neznámějších titulů bychom měli jmenovat především Bubble Shootera. Střílet bublinky je bezesporu psina. Pokud byste ale raději diamanty, není problém zahrát si Drahokamový důl, kde si s nimi bez problémů užijete. A co taková šibenice? Klasika z papíru je předělána do herního prostředí. Skládáte slova a postupně se vám stahuje oprátka. Tedy alespoň v případě, že si nejste jistí. Výborná je i vesmírná invaze, která představuje velmi jednoduchou střílečku. Hrála se již před mnoha lety a stále je maximálně úspěšná.

Navštivte klubovnu a zasoutěžte si

Pokud si budete chtít popopívat s dětmi třeba na jiném konci planety, využijte klubovnu. V jednoduchém prostředí si můžete vyměňovat vaše názory a bavit se právě třeba o hrách samotných. Třeba se díky zajímavým radám dostanete mnohem dál, než byste třeba mohli očekávat. Nakonec můžete vyhrát také třeba mobilní telefon či jiné chytré zařízení a ostatní ceny. Soutěž je určená pro každého, kdo má soutěživého ducha.

Vtip na každý den

Zasmát se dobrému vtipu rozhodně není ostuda. Přesně takto Alík přemýšlí a nabízí vám doslova dávku skvělých vtipů týkajících se mnohých témat. Škola, hlášky a spousta jiného prostředí. Že potřebujete spíše poradit? Pak je vám k dispozici poradna.

PGlmcmFtZSBzcmM9Imh0dHBzOi8vcGFydG5lci5rb2tpc2thc2hvcC5jei9yb3RhdG9yL2tpZC8xL2FmZmlsaWQvNnZ2aHNnZW4vdmVsaWtvc3QvMjUweDI1MC9tZXRvZGEvZGlyZWN0aWQvIiB3aWR0aD0iMjUwIiBoZWlnaHQ9IjI1MCIgZnJhbWVib3JkZXI9IjAiIHNjcm9sbGluZz0ibm8iPjwvaWZyYW1lPg==