Ancestors Legacy
02/07/2018
Kategorie: Novinky, Strategie

Ancestors Legacy: Strategie středověku

Středověk sahající do doby od 8. Až 13. Století byl protkán hodně konflikty, které posloužili jako základní kámen a téma pro strategickou hru Ancestors Legacy na pc.  Tvůrci této hry připravili šest kampaní po pěti misích a vysílají vás do boje jako vůdce Anglosasů, Vikingů, Němců či Slovanů.  Každé tažení tak vypráví příběh určitého vládce.

Moderní strategická hra

Na první pohled by se mohlo zdát, že se bude jednat o nudnou historickou hru. Opak je však pravdou, v Ancestores Legacy se ukrývá moderní strategická hra. Na předdefinovaném místě si nejprve zřídíte svou základnu. Rozdáte stavební úkoly a vaši poddaní dané budovy postaví. K surovinám jako je dřevo, železo nebo potrava dobýváte okolní vesnice, které pak řídíte.  Jednotky vojsk si stavíte také sami a dáváte pozor, aby byly vyvážené a vaše jednotky mezi sebou spolupracovaly. Bitvy v Ancestores Legacy totiž probíhají v taktické rovině.

Ancestors Legacy

Různorodé mise

Mise jsou v Ancestores legacy hodně různorodé, protože i vlastnosti jednotek jsou různorodé a tím pádem dochází k napínavým plíživým misím. Pokud nebudete mít svou základnu, můžete dosáhnout určitých cílů s menším množstvím vojáků a jednotky se budou schovávat třeba ve vysoké trávě.  Po bitvě díky lazaretnímu příkazu lze případné zranění vojáky i léčit.  V případě, že máte vlastní základnu, své stavy můžete doplnit.  Navíc bojovníci díky zkušenostem posilují i jejich hodnoty.  Při postupu na další úroveň si pak vyberete, jakou cestou své bojovníky chcete rozvíjet.

V centru dění i s bojovníky

Co se týká samotných bojů, jejich inscenace v této strategické hře je skutečně ohromující a velkou předností Ancestores legacy.  Dění totiž nesledujete jen s ptačí perspektivy, ale máte možnost si kameru přiblížit přímo do centra dění, takže dynamiku bojů opravdu pocítíte.  Anestores Legacy cz však není nic pro ukvapené hráče. Naopak, musíte se držet taktickými principy, jinak dostanete na frak a to v těch nejjednodušších obtížnostech.

Vložit komentář

Vaše emailová adresa nebude zveřejněna. Vyžadované informace jsou označeny *

PGlmcmFtZSBzcmM9Imh0dHBzOi8vcGFydG5lci5rb2tpc2thc2hvcC5jei9yb3RhdG9yL2tpZC8xL2FmZmlsaWQvNnZ2aHNnZW4vdmVsaWtvc3QvMjUweDI1MC9tZXRvZGEvZGlyZWN0aWQvIiB3aWR0aD0iMjUwIiBoZWlnaHQ9IjI1MCIgZnJhbWVib3JkZXI9IjAiIHNjcm9sbGluZz0ibm8iPjwvaWZyYW1lPg==