assassinsCreed_brotherhood
12/12/2014
Kategorie: Akční, Novinky, PS hry

Assassin Creed Brotherhood

Assassin Creed Brotherhoodje dalším velmi úspěšným pokračováním her značky Assassins Creed. Tyto hry jsou vydávány již od roku 2007. Hrát jste již mohli Assassin Creed 2, AssassinCreed 3, AssassinCreed 4: Black flag. Nejnovějším dílem je nyní Assassin Creed: Unity.

Assassin Creed Brotherhood se představuje

Assassin Creed Brotherhood přímo navazuje na Assassins Creed 2. Pokud jste tedy nehráli předešlou hru, nebudete mít zcela jasno o předchozích událostech a o dobrodružství Ezia Auditore a o dalších postavách, které se ve hře objevují. Toto pokračování, stejně jako předešlá hra, běží na tom samém enigmu a Ezio zvládá to, na co jste byli zvyklí ve dvojce. Můžete se těšit na ty samé pohyby a triky, naleznete spoustu známých nápadů. Ve výsledku je hra podobná, ale zábavná s novými nápady, funkčními prvky a zrychleným tempem.

asassin creed 3.2

Poutavý příběh a výborné zpracování

Příběh se odehrává v Římě, opět je jednoduchý, přesto poutavý. Eziův dobrácký čin z konce Assassin Creed 2 se, jak se dalo předpokládat, Eziovi vymstí, a on se vydává do Říma za nepřátelským rodem Borgiů, kteří ovládají Řím. V podstatě celá hra Brotherhood se odehrává v Římě. Město je velmi dobře zpracované. Má obrovskou rozlohu, kombinuje osídlené oblasti se zemědělským okrajem. Obdivuhodné je i zpracování všech kulturních památek. Ve městě, které je důležitou součástí hry, jelikož se ho snažíte odejmout Borgiům, nemusíte jen skákat ze střechy na střechu, ale pro cestování můžete využít také koně.

asassin creed 3

Nuda nehrozí

Řím je rozdělen do několika čtvrtí, kterým dominují vojenské věže. Abyste získali čtvrť, je třeba zabít kapitána posádky a následně věž zapálit. Při ničení věží se zcela jistě nebudete nudit, protože obtížnost likvidace jednotlivých věží i chování kapitánů je zcela odlišná. Nikdy nevíte, jak se kapitán zachová a co budete muset udělat. Ve hře je stále co dělat. Je zde mnoho vedlejších aktivit, jako je například sbírání pokladů a vlajek. Můžete hledat skryté vzkazy na vrcholech památek, ničit válečné stroje, lovit templáře a plnit další speciální úkoly.

Plusy

-          velmi dobře zpracované město

-          poměrně dlouhá herní doba

-          zábavná hra s funkčními prvky

-          nové nápady oproti předešlé hře

-          hra pro více hráčů

Mínusy

-          poměrně pomalý rozjezd

-          grafické zpracování

Shrnutí

-          Assassin Creed Brotherhood je skvělou zábavou, kterou vám doporučujeme

-          vrátíte se do role Desmonda Milese a Ezia Auditore da Firenze, do Říma, kde bude Ezio svádět bitvu s řádem templářů

Zdroje obrázků: http://www.nerdrops.com/noticias/baixe-agora-a-demo-beta-de-assassins-creed-brotherhood/
                              http://assassinscreed.wikia.com/wiki/Assassin%27s_Creed:_Brotherhood?file=People_5.png

Vložit komentář

Vaše emailová adresa nebude zveřejněna. Vyžadované informace jsou označeny *

PGlmcmFtZSBzcmM9Imh0dHBzOi8vcGFydG5lci5rb2tpc2thc2hvcC5jei9yb3RhdG9yL2tpZC8xL2FmZmlsaWQvNnZ2aHNnZW4vdmVsaWtvc3QvMjUweDI1MC9tZXRvZGEvZGlyZWN0aWQvIiB3aWR0aD0iMjUwIiBoZWlnaHQ9IjI1MCIgZnJhbWVib3JkZXI9IjAiIHNjcm9sbGluZz0ibm8iPjwvaWZyYW1lPg==