Assasins Creed
12/06/2017
Kategorie: Akční, Akční, Novinky

Assassin’s Creed: Pohled na realitu z Egypta

Máte rádi Egypt? I ve hrách? Pak vsaďte na Assassin’s Creed: Origins mající kořeny právě v Egyptě. Letošní díl je přímo zasazen do období starověkého Egypta, civilizace, jež je minimálně pozoruhodná. Vyjde 27. října a my se můžeme těšit nejen na do detailu propracované souboje plné šťávy. To ale jistě nebude všechno. O tomto novém titulu se vcelku rozepsali ve známé americkém magazínu Game Informer. Hra vyjde jak pro PC, tak i PlayStation 4. Ke konci roku vyjde i na Xbox One.

Assasins Creed Egypt

Příběh pod rouškou tajemství

O příběhu toho zatím až tolik nevíme. Snad jen to, že se odehrává za doby, kdy otěže vlády třímala ve svých rukou královna Kleopatra. V hlavní roli je hrdina Bayek. V podstatě se živí jako válečník a následně zakládá bratrstvo asassinů. Prostředí ovšem bude skvostné. Vyšplhat, vylézt, zdolat kameny, hory a jiné překážky. Přesně na tomto si hra zakládá. Výborný je také šest smysl v podobě Eagle Vision. Na běh ale můžete zapomenout.

Když se střídá den s nocí

Smysl pro realitu je v tomto díle Assassin’s Creed prvořadý. Spolehnout se můžete na střídání dne a noci. Postavy ve hře chodí normálně spát, pracují a jí. Čas od času musí také na malou či velkou. Minimapu nehledejte. V egyptské verzi Assassin’s Creed jednoduše není. Orientovat se ale budete moci pomocí kompasu, který je bezpečně známý z titulu Elder Scrolls.

Assasins Creed Egypt

Těšte se na souboje

Precizně propracovaný systém soubojů vás bude bavit. Nepřátelé mnohdy disponují sice jenom umělou inteligencí, nicméně nejsou nijak hloupí. Nečekají jen na to, až na ně v poklidu přijde řada. Hrdina se během hry doslova naplňuje adrenalinem. Až jej má dostatek, dostane se k maximálnímu možnému útoku. Ten paralyzuje nepřítele a mnohdy přímo usmrtí. Ochočíte si klidně i zvíře. Možností je zkrátka v novém titulu Assassin’s Creed spousta.

PGlmcmFtZSBzcmM9Imh0dHBzOi8vcGFydG5lci5rb2tpc2thc2hvcC5jei9yb3RhdG9yL2tpZC8xL2FmZmlsaWQvNnZ2aHNnZW4vdmVsaWtvc3QvMjUweDI1MC9tZXRvZGEvZGlyZWN0aWQvIiB3aWR0aD0iMjUwIiBoZWlnaHQ9IjI1MCIgZnJhbWVib3JkZXI9IjAiIHNjcm9sbGluZz0ibm8iPjwvaWZyYW1lPg==