Bards tale
19/11/2014
Kategorie: Novinky, RPG

Bards Tale patří mezi nejoblíbenější rpg hry na android

Mnohé mobilní hry mají nálepku ryze krátkodobé záležitosti, která chytí a ihned zase pustí. Opakem mohou být RPG hry na mobil, jež jsou schopny dlouhodobě zabavit každého člověka. Ani u mnohých her tohoto typu to ovšem neplatí. Pokud nenarazíte na Bards Tale. Tato RPG akce totiž svým vtipem, grafikou, prostředím zaujme každého, kdo má alespoň trochu rád dobrodružství a zajímavé situace. Na první pozici je ale poutavý příběh

Lump a podvodník v hlavní roli

Většina akčních her a dungeonů je postavena na existenci kladných hrdinů, kteří procházejí světem a svými bravurními činy si vydobývají slávu a čest. Bards Tale se tomuto klišé poněkud vymyká. Hlavní hrdina, potulný pěvec je spíše jakýmsi vyčůráním, který prochází světem a snaží se o svůj vlastní zisk. I díky tomu dochází k vtipným promluvám a popěvkům, které stojí za zhlédnutí. Bard vypouští každou chvíli z úst sarkasmy a rčení, která byste určitě nečekali.

19833-550x-werew

Atmosféra na jedničku

Hodně důležitou roli hraje v této mobilní hře pochopitelně i atmosféra. Ta je zasazena do prostředí připomínající středověké Skotsko. Na cestě potkáte ale celou řadu postav, jež ve skutečnosti neexistují. Jedná se především o zlobry, tajemné černokněžníky, trolly, nemrtvé i jiné podivíny. Zapomenout nelze ani na hospodské povaleče a další lidi, kteří svým vzezřením i názory dokážou překvapit.

19831-550x-bard_tale_sc2

Intuitivní ovládání samozřejmostí

Bard bude schopen vysvobodit svou princeznu pouze za předpokladu, že jej k ní dovedete. Intuitivní jednoduché ovládání a pohotové přesuny na mapě vás k tomu ale nasměřují téměř jistě. Po zdolání hord vlků, ogrů a dalších nepřátel se můžete podívat na závěrečné vtipné outro, jež se pro vás stane odměnou za dlouhodobou snahu.

Plusy

- skvělá hratelnost
- precizní grafika prostředí
- atmosféra
- hory vtipu

Mínusy

- absolutní chytlavost
- multisave
- verze i pro PC platformu

Shrnutí

- jedna z nejlepších akcí pro android, která kdy byla vydána

Zdroje obrázků: http://www.destructoid.com/games-time-forgot-the-bard-s-tale-50286.phtml
http://www.ouyalytics.com/app/7-The-Bard%27s-Tale

Vložit komentář

Vaše emailová adresa nebude zveřejněna. Vyžadované informace jsou označeny *

PGlmcmFtZSBzcmM9Imh0dHBzOi8vcGFydG5lci5rb2tpc2thc2hvcC5jei9yb3RhdG9yL2tpZC8xL2FmZmlsaWQvNnZ2aHNnZW4vdmVsaWtvc3QvMjUweDI1MC9tZXRvZGEvZGlyZWN0aWQvIiB3aWR0aD0iMjUwIiBoZWlnaHQ9IjI1MCIgZnJhbWVib3JkZXI9IjAiIHNjcm9sbGluZz0ibm8iPjwvaWZyYW1lPg==