Battlefield Hardline
08/10/2018
Kategorie: Akční, Novinky

Battlefield: Hardline

Battlefield : Hardline je akční střílečkou, která nabízí hru především pro více hráčů.  S tím se pojí určitá rizika i učební potenciál.  Procvičíte si komunikaci i spolupráci a také vaše rychlé reflexy nebo orientaci v prostoru.  Láká vás tato kombinace?

O čem hra je?

Battlefield: Hardline je odnoží série Battlefield. V tomto díle však proti sobě nestanou vojáci ze dvou znepřátelených stran, ale teroristé a policisté.  Vy jako ochránce zákona budete eskortovat rukojmí či kazit teroristické útoky.  Na druhé straně budete naopak unášet vysoko postavené hodnostáře, vykrádat banky atd.  Jelikož se samotná hra zaměřuje na online hraní s jinými živými hráči, stane se Battlefield: Hardline chytlavou zábavou, která vás upoutá na delší dobu.

Battlefield Hardline

Co si procvičíte během hry

Hra staví především na spolupráci. Většina úkolů vyžaduje vzájemnou spolupráci, což vás donutí se naučit kooperovat.  Vyšší úrovní kooperace je komunikace s ostatními pomocí mluveného slova. Takových akčních stříleček je sice spousta, ale tady musíte zapojit ještě orientaci v prostoru, strategické uvažování a rychlé využívání reflexů.

Provedení

Hlavní náplní je sice online hraní, ale hra obsahuje i kampaň pro jednoho hráče. Jak už bylo zmíněno, díky online hraní s ostatními se jedná o hraní na desítky hodin a k tomu ještě musíte přidat návykové vylepšování vaší postavy.  Ovládání je běžné jako u dnešních akčních stříleček. Zároveň je snadno pochopitelné a jednoduché.  Začátečníci, ale budou muset počítat ze začátku s tím, že mohou od zkušenějších hráčů dostat poněkud na frak.  Battelfiled: Hardline také sází na realističnost, takže dostane ty nejlepší zbraně současnosti. Od pistolí, samopalů až po výbušniny a rakety.  Realistické snahy vývojářů jsou znát i při chování nepřátel, jejich vulgárními výrazy nebo přítomností alkoholu. I proto je hra určena až od 18 let věku.

PGlmcmFtZSBzcmM9Imh0dHBzOi8vcGFydG5lci5rb2tpc2thc2hvcC5jei9yb3RhdG9yL2tpZC8xL2FmZmlsaWQvNnZ2aHNnZW4vdmVsaWtvc3QvMjUweDI1MC9tZXRvZGEvZGlyZWN0aWQvIiB3aWR0aD0iMjUwIiBoZWlnaHQ9IjI1MCIgZnJhbWVib3JkZXI9IjAiIHNjcm9sbGluZz0ibm8iPjwvaWZyYW1lPg==