Battlefield Hero
01/02/2016
Kategorie: Akční, Novinky, Online hry

Battlefield Heroes

Battlefield Heroes patří mezi pozoruhodné tituly, které se vyznačují především svou parodickou podstatou. Jedná se o jakousi parodii na známou stejnojmennou hru Battlefield. Bez problémů si ji zahrajete nainstalováním pouhého doplňku do vašeho prohlížeče. Hra se nicméně spouští konkrétním tlačítkem na webu daného titulu. Buďme ale konkrétnější a podívejme se na základní charakteristiky tohoto titulu.

Když zuří bitva

Na začátku hry si podobně jako i v jiných titulech vytvoříte postavu, a to přímo a webových stránkách hry. Vybírat byste měli velmi pečlivě, jelikož v nabídce je několik zajímavých postav. Jmenovat bychom mohli například klasického vojáka bojovníka označeného logicky jako Soldier anebo zbraňmistra Gunnera či Commando. Právě typ postavy nakonec určuje, jaké zbraně bude používat a jakým stylem bude bojovat. Strany jsou v této hře dvě, a to červení National Army a modří Royal Army.

Battlefield heroes Aliens

Herní módy Battlefield Heroes

Na začátku hry mají oba dva týmy totožný počet životů. Když se ale některý z nich dostane až na samotné dno, tedy na nulu, logicky prohrává. V některých herních módech typu ochrany rakety vám dokonce začne ubývat čas. Když raketu obsadí konkurence, odečítá se čas zase jí. Jedná se o poměrně zábavný mód, který je dobrý na postřeh a rychlost vašich reakcí. Při troše umu a štěstí se dá raketa ubránit i delší dobu.

Zbraně a mapy

K efektivní eliminaci nepřátel existuje pouze několik málo zbraní. Na začátku budete mít pouze dvě a na další si budete muset vydělat peníze, a to buď přímo ve hře, anebo díky investování peněz zvenčí, tedy reálným finančním prostředkům. Optimální je mít u sebe dvě klasické zbraně a jednu hromadného ničení. Ideální je třeba kombinace brokovnice, kulometu a bazuky. Map je v této hře celkem 8, což je bohužel velmi málo.

Plusy:

-          chytlavá grafika

-          zajímavá hudba

-          provedení vozidel

-          vtipné dialogy

Mínusy:

-          zbytečné dlouhé připojování

-          minimum map

-          absence seznamu serverů

PGlmcmFtZSBzcmM9Imh0dHBzOi8vcGFydG5lci5rb2tpc2thc2hvcC5jei9yb3RhdG9yL2tpZC8xL2FmZmlsaWQvNnZ2aHNnZW4vdmVsaWtvc3QvMjUweDI1MC9tZXRvZGEvZGlyZWN0aWQvIiB3aWR0aD0iMjUwIiBoZWlnaHQ9IjI1MCIgZnJhbWVib3JkZXI9IjAiIHNjcm9sbGluZz0ibm8iPjwvaWZyYW1lPg==