Bleach online
21/05/2018
Kategorie: Novinky, Online hry, RPG

Bleach online: Záchrana od kapitána Yamamota

V roce 2001 začala vycházet manga, která nesla jméno Bleach. V té době nemohl nikdo, ani sám autor Tite Kubo, tušit, jakým hitem se manga stane. Do dneška vyšlo asi 60 svazků a vznikl i animovaný seriál, který vyprodukoval stovky dílů. Ze světa této mangy vycházelo i několik her. Ani jedna však nebyla online. To se změnilo až s touto hrou – Bleach online. Jde o free to play onlinovku. Pojďme se na ni společně podívat.

Postavy, které hrou provází

V této online hře ze světa Bleache se setkáme s množstvím postav. Prvními jsou Shigami. Jsou to takoví průvodci duší do záhrobí. Není náhodou, že právě hráč se stane jedním z těchto bytostí s velkou sílou. Spřátelíte se s Ichigem, tedy hlavním hrdinou oné mangy i televizních seriálů. Uvnitř Shigamiů to však začne vřít a vy jste křivě obviněni ze zrady. Obvinění má politický a mocenský podtext. Jste tedy po boku Ichiga a musíte dokázat to, že jste nevinní. Ve hře také nacházíte pravého viníka.

Bleach online

První pohled na hru

Bleach online je RPG hra. Hra vám tedy nabízí bohatý strom dovedností, které si vylepšujete dle vašeho postupu. Můžete rozvíjet útoky i vlastní postavy. Hra se drží své předlohy opravdu věrně, a tak mohou být skalní fanoušci opravdu rádi. Pro nováčky v tomto žánru nebo v této hře to pak zase znamená konzistentní systematiku soubojů a schopností. Takové systémy nejsou nic složitého a záhy na vše přijdete. Samotných soubojů je v Bleach online habaděj. I v tomto je hra velice dobrá a akční. Přesto to není vše, co nabízí. Dále se můžete těšit na množství dialogů.

Free to play hra

Jde o free to play hru, tedy její hraní je zadarmo. Jak to bývá ve většině takových her, můžete si však přikoupit za reálné peníze komodity, které vám v postupu ve hře opravdu velmi pomohou. V tomto případě jde o spirit stones. Nemusíte do nich však investovat své peníze, je možné je také vyhrát v soubojích nebo plněním úkolů.

Vložit komentář

Vaše emailová adresa nebude zveřejněna. Vyžadované informace jsou označeny *

PGlmcmFtZSBzcmM9Imh0dHBzOi8vcGFydG5lci5rb2tpc2thc2hvcC5jei9yb3RhdG9yL2tpZC8xL2FmZmlsaWQvNnZ2aHNnZW4vdmVsaWtvc3QvMjUweDI1MC9tZXRvZGEvZGlyZWN0aWQvIiB3aWR0aD0iMjUwIiBoZWlnaHQ9IjI1MCIgZnJhbWVib3JkZXI9IjAiIHNjcm9sbGluZz0ibm8iPjwvaWZyYW1lPg==