Happy Wheels
27/04/2015
Kategorie: Novinky, Oddechovky, Online hry

Brutální zážitek s Happy Wheels zdarma

Online hra Happy Wheels je poměrně zajímavou variací na jízdu na kole, která je poněkud brutálnějšího ražení. Určitě je třeba říct, že se tato hra řadí mezi velmi oddechové tituly, kterých si může užívat kdokoli, kdo momentálně potřebuje zkrátit čas. Rozhodně nemůžete počítat s tím, že by vás tato hra bavila nějak dlouhodobě a byla zábavou, která chytí a nepustí. Velkou výhodou tohoto titulu je hlavně fakt, že si u ní oddychnete. Nebude nutné vůbec přemýšlet a pouze budete ovládat vámi zvoleného jezdce na bicyklu.

Jednoduché ovládání hry

Ovládání hry je naprosto jednoduché a zvládne jej úplně každý. Postačí k němu pouze klasické šipky na klávesnici. Díky nim budete pohodlně ovládat vašeho jezdce. Pokud bude zapotřebí využít speciálních schopností vozítka, pak vám postačí mezerník. K opuštění vozidla použijete písmeno Z. Poté, co vaše postava kolo opustí, můžete ji také ovládat, a to za pomocí tlačítek shift a ctrl. Pohybovat se budete velmi pohodlně přesně tak, jak si sami určíte. Vaše schopnosti na to jistě stačit budou.

Tři alter ega v nabídce

Na počátku si budete moci vybrat z celkem třech charakterů. Vybrat si budete moci podle vašich představ takový charakter, se kterým se budete ztotožňovat. Do plnění herního úkolu se budete moci pustit fakticky ihned poté, cosi hrdinu vyberete. Vyzrát na terénní nerovnosti nemusí být vůbec jednoduché, o čemž se ostatně sami přesvědčíte. I díky pohodovému ovládání může být prolbém dané trasy projet.

Poteče krev

Určitě je třeba říct, že při jízdě může téct hodně krve. Stačí menší nepozornost a může se stát, že se na kole jeho řidič neudrží. Tím pádem dochází k pádům, jež jsou nadmíru krvavé. Ostatně samotná krev je dalším ústředním motivem. Brutalita ale není na úplném popředí zájmu. Je pouze jakousi image jinak docela hratelného titulu.

Vložit komentář

Vaše emailová adresa nebude zveřejněna. Vyžadované informace jsou označeny *

PGlmcmFtZSBzcmM9Imh0dHBzOi8vcGFydG5lci5rb2tpc2thc2hvcC5jei9yb3RhdG9yL2tpZC8xL2FmZmlsaWQvNnZ2aHNnZW4vdmVsaWtvc3QvMjUweDI1MC9tZXRvZGEvZGlyZWN0aWQvIiB3aWR0aD0iMjUwIiBoZWlnaHQ9IjI1MCIgZnJhbWVib3JkZXI9IjAiIHNjcm9sbGluZz0ibm8iPjwvaWZyYW1lPg==