bubble-shooter-4
23/03/2015
Kategorie: Novinky, Oddechovky, Online hry

Bubbleshooter online

BubbleShooter je jednou z velmi oblíbených online her na internetu. Hra je velmi jednoduchá. Princip spočívá v tom, že musíte k několika bublinkám na hracím poli, které jsou různých barev, vystřelit další bublinu tak, abyste spojili vždy alespoň tři bublinky stejné barvy. Zvítězíte, pokud odstraníte všechny bublinky.

BubbleShooter hra

Bubbleshoter je klasická online hra, jejíž princip jsme popsali již výše. Body získáváte tak, že tři balónky stejné barvy u sebe prasknou. Čím víc balónků se vám podaří nastřílet k sobě, tím logicky získáte více bodů. Hru je ale potřeba hrát takticky, protože za každý vystřelený balónek, kterým nic nezničíte, dostanete faul. Pokud získáte větší počet faulů, přibude vám nová řada balónků. Počet faulů zjistíte vlevo dole. V okamžiku, kdy nasbíráte určitý počet faulů, se všechny kuličky posunou o jednu řadu dolů. Počet neúspěšných pokusů je zobrazován šedými kuličkami na dolní liště.

Jak střílet a získat více bodů

Hra je velmi jednoduchá na ovládání. Stačí vám myš a správné míření. Balónky lze střílet také odrazem od zdi. Takové střely jsou bodově více ohodnoceny než přímé střely. Když se vám podaří prasknout balónky, na kterých drží ostatní, pak vám prasknout i ty ostatní, které na nich visí. Taková malá nápověda běží vlevo dole, kde vidíte, který barevný balónek bude následovat pro příští výstřel. Vyhráváte v případě, že vyprázdníte celou plochu, a navíc získáváte bonus ve výši dvojnásobku získaných bodů. Hra končí pro vás neúspěšně v tom okamžiku, když je balónků na ploše tak moc, že se dotknou země a vy končíte pouze s body, které jste získali během hry.

Stránky BubbleShooter.cz

Tyto stránky obsahují mimo samotné hry online BubbleShooter její další variace. Vyzkoušet tak můžete všechny hry a rozhodnout se buď pro klasickou BubbleShooter, nebo další online hry. K dispozici jsou vám také náhledy do hry Bubbleshooter v podobě videí, kde je dobře vidět, jak se hra BubbleShooter hraje a čeho lze při hraní dosáhnout. Můžete si zahrát také další hry s bublinkami. Jsou jimi Bubbletrouble, Bubbletrouble 2, BouncingBalls nebo Bubblespinner.

Plusy

-          hra je jednoduchá na uvažování

-          zvládnou ji hrát i menší děti

-          možnost získání bonusových bodů

Mínusy

-          pohyblivost myší

Shrnutí

-          online hra Bubbleshooter je výborná „oddechovka“, která zaujme jak svou jednoduchostí, tak pořádnou porcí zábavy


Zdroje obrázků: http://bubble-shooter.en.softonic.com/

Vložit komentář

Vaše emailová adresa nebude zveřejněna. Vyžadované informace jsou označeny *

PGlmcmFtZSBzcmM9Imh0dHBzOi8vcGFydG5lci5rb2tpc2thc2hvcC5jei9yb3RhdG9yL2tpZC8xL2FmZmlsaWQvNnZ2aHNnZW4vdmVsaWtvc3QvMjUweDI1MC9tZXRvZGEvZGlyZWN0aWQvIiB3aWR0aD0iMjUwIiBoZWlnaHQ9IjI1MCIgZnJhbWVib3JkZXI9IjAiIHNjcm9sbGluZz0ibm8iPjwvaWZyYW1lPg==