God of War 3
28/09/2015
Kategorie: Akční, Novinky, PS hry

Bůh války v God of War 3 se opět činí

Když hra v minulosti válcovala ostatní tituly, je velice pravděpodobné, že se tak bude dít i dnes. God of War III se řadil mezi tituly, které takové určitě byly úspěšné, a u svých příznivců se těšil velké oblibě. Pravda je taková, že hodnocení God of War III se pohybovalo nad 90 %. Od doby, kdy byl tento titul vydán, již uběhlo 5 let a videohry se popravdě posunuly o velký kus dopředu. Kratosův boj proti celému Olympu získal poněkud jiný rozměr, nicméně stále se jedná o velmi poutavou záležitost.

Zběsilá akce jako vždy

God of War III Remastered je především naprosto zběsilou akcí. Litý, tvrdý a krvavý boj jakoby charakterizoval celou hru. Kratosovy meče sekají do jeho nepřátel s takovou intenzitou, že se až sami podivujete. Amputace končetin, vyhřezlá střeva a mnohé další brutality nejsou výjimkou. Postupem času se dostává i na Kratův hněv, který je typický nepřeberným množstvím různých chvatů a bojových akcí, které jsou až neskutečné.

God of War 3.2

Efektivní zbraně a atmosféra strachu

Radost bojovat s danými zbraněmi bude naprosto patrná a není problém mezi nimi pohodlně přepínat za pomocí D-padu. Výborný je například Apollův luk, kterým můžete zasáhnout kohokoli na dostatečnou vzdálenost. Když se navíc zapálí šípy, není co řešit. Budete-li potřebovat odtajnit neviditelné vchody, postačí vám pouhá Héliova hlava. Hermovy boty vám pomohou běhat po stěnách tam, kde budete potřebovat. Na nějaké hluché místo zkrátka nepřijdete.

Co je nového?

Fakt, že se děj odehrává v lokalitách známých ze starých řeckých bájí, není nijak nový a neotřelý. Útok na Olymp se tak může stát realitou. V remasterované verzi překvapí především nadupané kostýmy, které se dříve musely nutně stahovat. Dále si lze v režimu upravovat fotografie. Maximální vylepšení ale nabízí zejména grafika, která je doslova prošpikována detaily. Jinak se ale z ničeho převratného na zadek neposadíte.


Zdroje obrázků: http://waregame.com/articles/why-you-should-pre-order-god-of-war-3-re-mastered-now/5720

Vložit komentář

Vaše emailová adresa nebude zveřejněna. Vyžadované informace jsou označeny *

PGlmcmFtZSBzcmM9Imh0dHBzOi8vcGFydG5lci5rb2tpc2thc2hvcC5jei9yb3RhdG9yL2tpZC8xL2FmZmlsaWQvNnZ2aHNnZW4vdmVsaWtvc3QvMjUweDI1MC9tZXRvZGEvZGlyZWN0aWQvIiB3aWR0aD0iMjUwIiBoZWlnaHQ9IjI1MCIgZnJhbWVib3JkZXI9IjAiIHNjcm9sbGluZz0ibm8iPjwvaWZyYW1lPg==