Bus simulator 18
16/07/2018
Kategorie: Novinky, PC hry

Bus simulator 18: Pro všechny, co chtějí řídit svůj autobus!

Už jste zkoušeli Bus Simulator 18? Ze všeho nejdříve vás asi příjemně překvapí grafika. Ta je opravdu hezká i díky svému grafickému nástroji Unreal engine 4. Hráč začíná svou kariéru v Bus Simulator 18 se strojem značky Mercedes, konkrétně Citaro K a to není všechno!

Simulace každodenní městské dopravy

Každý hráč se pustí do tutoriálu, vyjezdí se a tím získá zkušenostní body. V průběhu zhruba patnáctihodinové kampaně si odemkne i další autentické autobusy a na konci vás čekají i takové kousky z městské dopravy jako například Iweco Urbanway 18 či Man Lion’s  City GL A40.  Oba jsou to pořádné stroje v hodně až 15 milionů korun.  Hra simuluje každodenní městskou dopravu a vy se svým autobusem jste její součástí.  To znamená, že budete zastavovat na zastávkách, necháte nastoupit cestující, prodáte cestujícím jízdenku nebo zastavíte vozíčkáři a spustíte rampu aby se mohl svést autobusem také.  Kromě toho samozřejmě musíte dodržovat předpisy a dávat blinkry tehdy, kdy máte.

Buďte svým manažerem

Bus simulator 18 je i motivující hrou. Budete chváleni za každé blikání nebo vynikající pozici při zastavování. Vlastně je nemožné zakončit cestu ztrátou. Bouračky či projetí na červenou se příliš netrestá. Abyste skončili v mínusu, museli byste někoho přejet nebo být opravdu slepí.  Naopak hodně vyděláte, pokud jezdíte o svátcích, kdy jezdí spoustu cestujících.  V Bus simulátor však nezůstanete jen u prostého ježdění autobusem, hra z vás udělá i manažera. Budete plánovat nové trasy na základě přání vedení města, zaměstnávat další řidiče a regulovat koloběh všech tras tak, aby nebyly linky přehlcené.

Klady a zápory

Největšími klady této hry jsou hezká vizuální provedení, opravdu uvěřitelný pocit, že řídíte a licencované autobusy.  Skvělý nápad manažera a zahrnutí hospodářského aspektu, kazí fakt, že nemáte ve městě žádnou konkurenci.  Dalším záporem je také nižší obtížnost a pouze jedna mapa. PC hra Bus simulator je tak spíše pro ty, co si chtějí jen tak nějakou tu hodinku či dvě řídit autobus.

Vložit komentář

Vaše emailová adresa nebude zveřejněna. Vyžadované informace jsou označeny *

PGlmcmFtZSBzcmM9Imh0dHBzOi8vcGFydG5lci5rb2tpc2thc2hvcC5jei9yb3RhdG9yL2tpZC8xL2FmZmlsaWQvNnZ2aHNnZW4vdmVsaWtvc3QvMjUweDI1MC9tZXRvZGEvZGlyZWN0aWQvIiB3aWR0aD0iMjUwIiBoZWlnaHQ9IjI1MCIgZnJhbWVib3JkZXI9IjAiIHNjcm9sbGluZz0ibm8iPjwvaWZyYW1lPg==