Call of Duty Black Ops
08/02/2016
Kategorie: Akční, Novinky, Online hry

Call of Duty Black Ops

Dnes již tradiční série Call of Duty je oblíbená u milionů lidí po celém světě. To ale nemusí platit u kompletně všech dílů. Moderní Call of Duty Black Ops mohou sloužit jako zářný příklad skvělého marketnigového tahu, který s sebou nese zajímavý a velmi epicky pojatý příběh. I přesto je herní doba vcelku krátká v porovnání s podobnými tituly. Podívejme se tedy na Call of duty Black Ops podrobněji a poukažme si jak na plusy, tak i na mínusy této již tradiční ságy.

Minulost neexistuje…

Rychlý a adrenalinem napěchovaný příběh Alexe Masona a lidí, kteří se pohybují okolo něj. Přesně takto je možné Black Ops popsat. Moment, kdy Mason sedí na elektrickém křesle a vyslýchá jej člověk za sklem, není jediným zlomem. Konspirační teorie, války a jiné konflikty jsou doslova protkány celým příběhem této hry. I přes tato fakta se jedná v podstatě o jakýsi herní svět s příběhem nekvalitního politického thrilleru. Prostředí je skvělé v tom, že Black Ops vás zavede do Vietnamu, Ruska, Laosu a také Kuby či dalších zemí. Exotiky si díky tomuto faktu užijete více než dost.

Naskriptovaný postup omezuje

Běž a nezastavuj se s vlastními inovativními cíli! Pokud se i minimálně odkloníte od linie příběhu, kdy si musíte pomáhat se svými kolegy, čeká vás nekonečná sprcha střel, jež vás stoprocentně zasáhnou, a bude to znamenat váš konec. Linie příběhu je tak dána jednoznačně a vlastní invence na místě není. Stát se může i to, že budete pod krytem čelit neskutečné palbě a váš kolega u vás nechráněný bude pohodlně uhýbat střelám, jako by se nic nedělo.

Velký rozpočet nemusí být vše

U Call of Duty Black Ops se setkáme s klasickým příkladem, že monstrózní rozpočet nemusí znamenat všechno. Realita herního světa je u tohoto titulu bohužel negativně laděná a atmosféru mnohdy nezachrání i vcelku autentická hudba a zvuky. Vše může do jisté míry vylepšit multiplayer, který není vůbec špatný.

PGlmcmFtZSBzcmM9Imh0dHBzOi8vcGFydG5lci5rb2tpc2thc2hvcC5jei9yb3RhdG9yL2tpZC8xL2FmZmlsaWQvNnZ2aHNnZW4vdmVsaWtvc3QvMjUweDI1MC9tZXRvZGEvZGlyZWN0aWQvIiB3aWR0aD0iMjUwIiBoZWlnaHQ9IjI1MCIgZnJhbWVib3JkZXI9IjAiIHNjcm9sbGluZz0ibm8iPjwvaWZyYW1lPg==