Cities Skyliners
14/09/2015
Kategorie: Novinky, PC hry, Strategie

Cities Skylines se řadí mezi moderní budovatelské strategie

Máte rádi budovatelské hry? Pokud ano, určitě si můžete vyzkoušet zajímavou strategii, která vám pomůže vytvořit město vašich snů. Cities Skylines právem aspiruje na jednu z nejznámějších a nejkvalitnějších her svého druhu. I když strategické online budovatelské hry dosáhly v posledních letech velkého rozmachu a konkurence je velká, stejně se tato hra dokáže prosadit mezi ty nejlepší. Ptáte se proč? Odpovědi se dočkáte v následujících řádcích.

Cities Skyliners2

Mnohem lepší pokračování Sim City

Cities Skylines přináší skvělou atmosféru a poutavé prostředí hlavně pro ty, kdo si zvykli na klasické strategie typu Sim City, které byly v minulosti tak úspěšné. Na počátku si jednoduše vyberete místo, které vám bude zaslíbené, které by se mělo stát doslova rájem na zemi. K tomu, abyste jej mohli dokonale zútulnit, budete mít možnost využít celkem 9 různých map. Liší se klimaticky, množstvím přírodních surovin a také možnostmi dopravy. Všechno je pro vybudování nového města neskutečně důležité. Postupem času v gigantické mapě překonáte i ty největší cíle, které jste si mohli klást ve slavném Sim City.

Milníky v Cities Skylines

Hlavní milníky celé hry jsou momenty, kdy vaše město dosáhne určité výše populace. Poslední se odemkne v momentu, kdy konkrétní město, jež budujete, dosáhne celkového počtu 65 000 obyvatel. Při postupném růstu metropole se logicky otvírají také alternativy stavby nových budov. Na počátku máte tradičně malou vísku s několika stovkami lidí a nakonec pulsující metropoli s letištěm a jinou občanskou vybaveností.

Cities Skyliners3

Hlavní přednosti Cities Skylines

Pro přehlednost uvádíme hlavní přednosti této hry v jednotlivých bodech.

-          maximální propracovanost simulace

-          skutečná podpora herní komunity

-          volnost rozletu

-          detailní zpracování hry

-          pohodová správ okresů

Zapomenout nelze ani na mínusy.

-          občas ne příliš intuitivní ovládání

-          nečekané události prostě nečekejte

-          nebudete vědět, co děláte špatně

Zdroje obrázků: http://www.pcgamer.com/the-worst-places-to-live-in-cities-skylines/

Vložit komentář

Vaše emailová adresa nebude zveřejněna. Vyžadované informace jsou označeny *

PGlmcmFtZSBzcmM9Imh0dHBzOi8vcGFydG5lci5rb2tpc2thc2hvcC5jei9yb3RhdG9yL2tpZC8xL2FmZmlsaWQvNnZ2aHNnZW4vdmVsaWtvc3QvMjUweDI1MC9tZXRvZGEvZGlyZWN0aWQvIiB3aWR0aD0iMjUwIiBoZWlnaHQ9IjI1MCIgZnJhbWVib3JkZXI9IjAiIHNjcm9sbGluZz0ibm8iPjwvaWZyYW1lPg==