Co by bylo, kdyby
23/10/2017
Kategorie: Novinky, Tipy a triky

Co by bylo, kdyby?

Jednoduchá kostková hra, využívající také karty. To je desková hra CV: Co by bylo, kdyby, určena pro 2 až 4 hráče a to od 10 let. Karty jsou navíc vtipně a originálně ilustrovány. Proto všichni, kdo mají rádi hry s kostkami navíc vtipné, určitě by si tuto hru neměli nechat ujít.

Alternativní životopis

Každý aspoň jednou životě vypracoval nebo teprve vypracuje svoje CV nebo-li životopis. Občas si možná bude říkat, že byste do svého životopisu napsali jinou střední školu nebo si dokonce vybírali jinou profesi. V této hře máte možnost, si svoje co by kdyby nanečisto vyzkoušet a vytvořit si alternativní životopis. A to ke všemu zábavnou formou. Můžete se stát tím, čím chcete, nebo tím, co vám nabídnout kostky a karty. Můžete být klidně i kouzelník. Ve hře představujete fiktivní postavu, které budete tvořit životopis během hry. Na konci hry budete mít svou unikátní sadu karet, která vám přinese vítězné body. Vyhrává ten, kdo své životní plány naplní nejlépe. A když nezvítězíte, určitě se skvěle pobavíte.

Stačí házet kostkami

Hráč, který je na tahu hází kostkami a za symboly získá karty se zvláštními schopnostmi. Ze začátku má každý k dispozici 4 kostky, postupem času však můžete získat i další. Karty si vybíráte z nabídky, podle toho v jaké životní fázi se zrovna budete nacházet. To znamená dětství, mládí, dospělost a stáří. Balíčků karet tak můžete mít několik, záleží na druhu karet. Druhů je 7 : vztahy, zdraví, majetek, práce a znalosti. Každý druh karty vám poskytuje jiné výhody a záleží jen vás, jak se rozhodnete je využít či nevyužít. Hra končí ve chvíli, kdy je na hromádce fáze stáří méně karet než hráčů.

Hodnocení

Co by bylo kdyby je příjemná, zábavná a oddychová hra. Každá hra stejně jako život každého z nás je a bude trochu jiný. Někdy je třeba trocha náhody, někdy více lepší taktiky a někdy zase je třeba zvolit jiné spoluhráče. Pokud máte tedy rádi kostkové a karetní hry, u kterých se skvěle pobavíte, tak máte vybráno.

Vložit komentář

Vaše emailová adresa nebude zveřejněna. Vyžadované informace jsou označeny *

PGlmcmFtZSBzcmM9Imh0dHBzOi8vcGFydG5lci5rb2tpc2thc2hvcC5jei9yb3RhdG9yL2tpZC8xL2FmZmlsaWQvNnZ2aHNnZW4vdmVsaWtvc3QvMjUweDI1MC9tZXRvZGEvZGlyZWN0aWQvIiB3aWR0aD0iMjUwIiBoZWlnaHQ9IjI1MCIgZnJhbWVib3JkZXI9IjAiIHNjcm9sbGluZz0ibm8iPjwvaWZyYW1lPg==