Tube Tycoon
28/11/2016
Kategorie: Novinky, Simulátory

Co je Tube Tycoon

YouTube je v současnosti fenoménem a spousta lidí se stává slavnými youtubery. Natáčejí videa a jejich sledovanost neustále stoupá. YouTube se ovládá velmi jednoduše a nahrávání videí není nijak výrazně náročné. I proto se vyplatí najít si konkrétní téma a začít s natáčením. Pokud stále váháte a nevíte, co by se vám vlastně mohlo hodit, vyzkoušejte si všechno nanečisto formou hry. Že nevíte, o jaký titul se jedná? Nevadí, společně se podíváme na Tube Tycoon podrobněji a ukážeme si jeho klady i zápory.

Hry, filmy, zkrátka cokoli

Ať už máte rádi filmy, hry nebo cokoli jiného, máte možnost se realizovat. V každém případě se vyplatí vyzkoušet si všechno nanečisto. Sami se přesvědčíte, jestli budete mít dostatečné množství odběratelů, followerů a zkrátka lidí, kteří si vaši činnost zamilují. Samozřejmě lze tímto způsobem vydělávat i poměrně solidní virtuální peníze. Je zkrátka pouze a jenom na vás, jestli do toho půjdete a jakým způsobem se ke všemu postavíte. Rozhodně se není třeba obávat žádných rizik, která jsou jinak s publikováním do jisté míry spjatá.

Ke stažení i zdarma

Standardní verze hry je pochopitelně zpoplatněna, nicméně není problém stáhnout si na některém z webů i verzi bezplatnou. Nabízí ji například Bonusweb anebo některé jiné portály. Vylepšovat budete moci svůj kanál dle vašich preferencí. Rozhodně je třeba také říct, že zejména některé vychytávky při vlastní tvorbě se vám budou náramně hodit.

Pobavte se ve virtuálním světě

Simulátory byly vždy hry, které měly pokaždé jakoby nastínit situaci reality. U Tube Tycoonu tomu není jinak. V podstatě vás hra připraví na reálné nahrávání videí a her na YouTube. Bez problémů se pak postupně dostanete do světa youtuberů a budete si užívat svého nového postavení. I v reálné podobě pak budete mít do značné míry náskok, a to se vším všudy.

Vložit komentář

Vaše emailová adresa nebude zveřejněna. Vyžadované informace jsou označeny *

PGlmcmFtZSBzcmM9Imh0dHBzOi8vcGFydG5lci5rb2tpc2thc2hvcC5jei9yb3RhdG9yL2tpZC8xL2FmZmlsaWQvNnZ2aHNnZW4vdmVsaWtvc3QvMjUweDI1MC9tZXRvZGEvZGlyZWN0aWQvIiB3aWR0aD0iMjUwIiBoZWlnaHQ9IjI1MCIgZnJhbWVib3JkZXI9IjAiIHNjcm9sbGluZz0ibm8iPjwvaWZyYW1lPg==