Lego Ninjago
09/05/2016
Kategorie: Novinky, PC hry

Co jsou Lego Ninjago hry

Lego Ninjago je poměrně oblíbený druh stavebnice Lego, který milují zejména kluci. Kdo by ostatně nechtěl být alespoň na chvíli neohroženým asijským bojovníkem, který svým mečem skolí jakéhokoli nepřítele? Tato epická hra je k dispozici i na počítači, to ve formě, která určitě zabaví a nepustí. I proto se na ni soustředíme mnohem podrobněji v naší malé recenzi. Konkrétně se budeme soustředit nejen na titul Lego Ninjago The Final Battle, který je jakousi branou do divokého světa válečníků a hrdinů všeho druhu.

Svět hrdinů v Lego Ninjago The Final Battle

Tato epicky pojatá hra dokáže nabídnout svět tvrdých mužů, kteří vládnou katanami. Jejich základním cílem je pochopitelně poražení všech nepřátel. Sbírat při těchto soubojích budete moci nejrůznější orby, jež vám ještě pomohou v rozvoji vaší postavy. Orby totiž umí změnit nejen styl boje, ale i celkovou konstituci bojovníka. Jedná se o orby ohně, země, blesků a ledu. I díky nim se stanete tím nejudatnějším samurajem ve světě Lego Ninjago The Final Battle.

Získejte energii v Lego Ninjago Energy

Titul Lego Ninjago Energy je poněkud odlišný hlavně v tom, že si na počátku vybíráte celkem ze 4 bojových umění a následně nastupujete do arény, kde se můžete předvést. Na samotném bojišti zvítězíte pouze tak, že vašeho soka vystrnadíte mimo arénu. Stejně tak vás ale může bohužel překonat i on samotný. Postupem času budete sbírat peníze, za něž si obstaráte potřebné zbraně a vybavení, bez něhož se neobejdete.

Želví ninjové v Lego Teenage Mutant Ninja Turtles

Jestliže máte rádi želví udatné bojovníky, vyplatí se Lego Teenage Mutant Ninja Turtles. Hrdinové vašeho dětství opět povstanou včetně mistra Třísky, který na všechno dohlédne. Když tyto bojovníky dokážete převést přes Manhattan, máte vyhráno. Nepřátel budete mít v cestě ale hodně.

Vložit komentář

Vaše emailová adresa nebude zveřejněna. Vyžadované informace jsou označeny *

PGlmcmFtZSBzcmM9Imh0dHBzOi8vcGFydG5lci5rb2tpc2thc2hvcC5jei9yb3RhdG9yL2tpZC8xL2FmZmlsaWQvNnZ2aHNnZW4vdmVsaWtvc3QvMjUweDI1MC9tZXRvZGEvZGlyZWN0aWQvIiB3aWR0aD0iMjUwIiBoZWlnaHQ9IjI1MCIgZnJhbWVib3JkZXI9IjAiIHNjcm9sbGluZz0ibm8iPjwvaWZyYW1lPg==