v
10/10/2016
Kategorie: Akční, Mobilní hry, Novinky

Crashlands patří mezi pozoruhodné mobilní hry

Mezi poměrně zajímavé a oblíbené hry na mobilní telefon zdarma patří určitě i Crashland. Jde o titul mající naprosto jednoduchou zápletku, které ale dokáže vyústit v poměrně poutavý příběh. Na počátku hrdinka ztroskotává ve vesmírné lodi na planetě, kde není vůbec nic civilizovaného. Musí zkrátka bojovat o vlastní život a snaží se zajistit si základní životní potřeby. Vše ovšem není bráno zcela vážně a humor je i v tomto zdánlivě bezvýchodném případě na prvním místě.

Začátek od nuly

Na neznámém místě nejste ale zcela bez prostředků. Tedy ne finančních. Některé věci vám zbyly, nicméně musíte se vydat do okolí pro suroviny, které vám pomohou ke vzniku užitečných věcí. Ze zbylého materiálu si zkonstruujete pilu, pomocí níž pak budete schopni těžit dřevo. Vyrobíte si stůl, nábytek a další předměty běžné potřeby. Samozřejmě se vám ale budou vytěžené materiály hodit hlavně pro výrobu zbraní útočného i obranného charakteru. Věci získáte logicky i z poražených nepřátel, jichž jsou mnohdy hordy.

Crashlands

Romantika okolí…

Projít se po okolí nebude vůbec jednoduché. Potkáte se totiž s mnohými protivníky. Můžete s nimi bojovat v rámci jednoduchého systému, anebo se jim naopak vyhnout, což ale nemusí být bez šrámu. V momentu, kdy zemřete, ztrácíte kousek svého zdraví a potíž nastane v tom, že se objevíte zpátky na základně, odkud budete muset zase putovat. Všechno ale můžete mít usnadněno přítomností telepatů, díky nimž bude pohyb po celém světě rychlejší. Zapomenout nelze ani na existenci mapy, v níž se vyznáte bez větších problémů.

Co takhle domácí mazlíček?

Pořízení si domácího mazlíčka je u lidí často jakousi samozřejmostí. V této hře ale nejsou zvířátka stvořená za účelem tulení se eliminace samoty. Pomáhají při boji s různými nepřáteli. Umožní i získání některých ingrediencí, na něž byste jinak nedosáhli. Vše podrthne ještě povedená grafika, kterou si prostě musíte zamilovat.

PGlmcmFtZSBzcmM9Imh0dHBzOi8vcGFydG5lci5rb2tpc2thc2hvcC5jei9yb3RhdG9yL2tpZC8xL2FmZmlsaWQvNnZ2aHNnZW4vdmVsaWtvc3QvMjUweDI1MC9tZXRvZGEvZGlyZWN0aWQvIiB3aWR0aD0iMjUwIiBoZWlnaHQ9IjI1MCIgZnJhbWVib3JkZXI9IjAiIHNjcm9sbGluZz0ibm8iPjwvaWZyYW1lPg==