Darksiders 2
29/05/2017
Kategorie: Akční, Novinky, PC hry

Darksiders 2: Rubejte vše okolo sebe

Přichází válka a následně také smrt, která je se souboji nedílně spjatá. Apokalyptické výjevy, v nichž je smrt s kosou v hlavní roli, jsou jakýmsi hnacím motorem celého titulu. Příběh je u této hry samozřejmostí, přičemž se dočkáte kreativních animací a také nejrůznějších rozhovorů mezi hlavními postavami. RPG prvky jsou pro spousty hráčů velmi lákavé. Navíc náhodně vygenerovaná výbava a skvělé souboje rozhodně nalákají.

Darksiders 2

Očistěte své vlastní jméno

Průběh hry a ovládání probíhají zcela intuitivně. Pouhým jedním jediným tlačítkem dokážete bez problémů řešit hned několik úkonů. Podíváte se na statistiky, následně zmáčknete tlačítko, převlečete si oděvy nebo přeměníte zbraně. Hlavní hrdina chce očistit své jméno. Vy ale jako hráč budete mít hnací motor především v tom, že se vám bude nabízet spousta zajímavých předmětů a výbavy. Nové dungeony a temné výzvy se pro vás tanou denním chlebem a získáte unikátní věci, které se vám budou stoprocentně hodit.

Darksiders 2

Unikátní bojová komba

Zpočátku se vám možná bude zdát hra poměrně nudná, nicméně postupem času se začnete probojovávat do té správné formy. Stačí se pouze za peníze u trenérů naučit ta správná bojová komba. Budete drtit kosti svých nepřátel a občas také kouzlit. Sekery, meče a nejrůznější palice vám budou dokonalými společníky v boji s kdejakým nepřítelem, který bude silný a dokáže doslova divy.

Plusy převáží mínusy

Na rozdíl od prvního dílu se můžete vsadit, že plusy převáží mínusy. Rozhodně nebudete potřebovat na Darksiders 2 návod. Vynikající jsou také souboje s jednotlivými bossy. Jejich vyřízení je nesmírně zábavné, i když jsou tuzí. Hledání lepší výbavy se pro vás stane drogou a budete chtít najít co nejvíce skvělých předmětů. Za nudnou část lze považovat některé hádanky a také pomalé tempo celé hry.

PGlmcmFtZSBzcmM9Imh0dHBzOi8vcGFydG5lci5rb2tpc2thc2hvcC5jei9yb3RhdG9yL2tpZC8xL2FmZmlsaWQvNnZ2aHNnZW4vdmVsaWtvc3QvMjUweDI1MC9tZXRvZGEvZGlyZWN0aWQvIiB3aWR0aD0iMjUwIiBoZWlnaHQ9IjI1MCIgZnJhbWVib3JkZXI9IjAiIHNjcm9sbGluZz0ibm8iPjwvaWZyYW1lPg==