Destiny
11/02/2019
Kategorie: Akční, Novinky

Destiny: Spolupráce na prvním místě

Akční online hra, která zavede hráče na místa za hranicemi vaší planety? To je hra Destiny.   Na první pohled může sice vypadat jako obyčejná střílečka, ale díky velkému důrazu na kooperaci mezi spoluhráči se jedná spíše o zajímavou příležitost, jak si doma a v pohodlí procvičit spolupráci i angličtinu.

Akční a sci-fi

Pokud vám tedy není spolupráce s ostatními cizí a máte rádi sci-fi příběhy, rozhodně si hru Destiny oblíbíte.  Budete prozkoumávat budoucí podobu naší země a dalších planet jako je Mars, Venuše nebo se podíváte i na Měsíc.  Hru si můžete užívat sami nebo se spojit s ostatními a společně se vypravit na ty nejnáročnější výpravy, to teprve začíná ta pravá hra a zábava.  Hra na pc Destiny je akční střílečka, takže většinu hry strávíte zabíjením nepřátel, přesněji mimozemských nepřátel, někdy však i lidí. I když se jedná primárně o akční hru, není nijak násilná, takže při zásahu neuvidíte krev ani neuslyšíte nikoho křičet bolestí.

Spolupráce na prvním místě

Jak už bylo zmíněno, hra na pc Destiny je založeno hlavně spolupráci s ostatními hráči, která probíhá skrze hlasovou komunikaci. To bude postupem času sami ve hře zjišťovat, protože úkoly budou stále těžší a těžší a spolupráce a komunikace s ostatními bude potřeba stále víc.  Některé mise třeba, když se nepříteli musí postavit šestice hráčů, dokonce bez spolupráce ani dokončit nejdou.  Jedinou nevýhodou a pro někoho možnost ke zlepšení, by mohla být neznalost angličtiny nebo němčiny, jinak se totiž nedomluvíte.

Návyková hra

Co se týká provedení hry, díky velmi návykové hratelnosti ji asi jen tak neopustíte.  Navíc během hry pracujete také sami na sobě a čím jste vyspělejší, tím se můžete pouštět do složitějších úkolů. Až po dosažení maximální úrovně dospěla vaše postava natolik, že zvládne vše.  K návykovosti hry přispívá i skvělé grafické zpracování a to ať už prozkoumáváte planetu Zem nebo se kocháte pouští na Marsu.

PGlmcmFtZSBzcmM9Imh0dHBzOi8vcGFydG5lci5rb2tpc2thc2hvcC5jei9yb3RhdG9yL2tpZC8xL2FmZmlsaWQvNnZ2aHNnZW4vdmVsaWtvc3QvMjUweDI1MC9tZXRvZGEvZGlyZWN0aWQvIiB3aWR0aD0iMjUwIiBoZWlnaHQ9IjI1MCIgZnJhbWVib3JkZXI9IjAiIHNjcm9sbGluZz0ibm8iPjwvaWZyYW1lPg==