Doom
27/07/2015
Kategorie: Akční, Novinky, Online hry, RPG

Doom online slibuje skvělou zábavu

Nejkrvavější hra své doby. Přesně takové přízvisko měl Doom. Tato 3D hra, která nabízela jako jedna z prvních čelní pohled, dokázala vždy nabídnout maximální možnou zábavu a také drsnost, jakou bychom u některých jiných titulů hledali jen velmi složitě. Momentálně je k dispozici Doom online v podobě flashového titulu, který si budete moci zahrát bez větších potíží přímo v prohlížeči. Podívejme se tedy na možnosti, které se v souvislosti s tímto online herním šlágrem nabízejí.

Krve až po kolena

Základem celého hraní Doomu je bezesporu maximální možné množství krve, které se přímo ve hře nachází. Již na počátku máte k dispozici mačetu, která je schopna doslova divy. To samé platí i o motorové pile skryté v tajné místnosti. S tímto nástrojem to jde v každém případě mnohem lépe. Stopy krve jsou ale patrné ale i ve vašem úzkém okolí. Stačí se pouze podívat na zdi, které jsou jí doslova potřísněny. Vy sami si budete moci v nastavení dokonce zadat, kolik krve by mělo ve hře být.

Doom2

Nepřátelé na každém kroku

Doom je typický i tím, že se v něm nacházejí doslova hory nepřátel. Vy sami jste jakýmsi středobodem veškerého dění a lovnou zvěří, na kterou mají zálusk všechny nestvůry, které se v labyrintu nacházejí. Vše začíná pouze chlapíky s obyčejnými brokovnicemi, nicméně postupně se přidávají nepřátelé, které již nelze zdolat jen tak jednoduše. O velkých bossech ani nemluvě.

I váš arzenál se mění k lepšímu

Na silnější nepřátele ale také nepůjdete s holýma rukama ani pouhou motorovou pilou. K vaší klasické jednohlavňové brokovnici přibude ta s dvěma hlavněmi a bude následovat raketomet a další ničivější zbraně spíše nadpozemského charakteru. S těmi již bude vyřízení nepřátel poněkud jednodušší záležitostí. Bez větších potíží by se vám to až na některé velmi silné nestvůry mělo podařit.

Zdroje obrázků: http://www.gamespot.com/articles/three-lessons-today-s-shooters-can-learn-from-doom/1100-6419617/

Vložit komentář

Vaše emailová adresa nebude zveřejněna. Vyžadované informace jsou označeny *

PGlmcmFtZSBzcmM9Imh0dHBzOi8vcGFydG5lci5rb2tpc2thc2hvcC5jei9yb3RhdG9yL2tpZC8xL2FmZmlsaWQvNnZ2aHNnZW4vdmVsaWtvc3QvMjUweDI1MC9tZXRvZGEvZGlyZWN0aWQvIiB3aWR0aD0iMjUwIiBoZWlnaHQ9IjI1MCIgZnJhbWVib3JkZXI9IjAiIHNjcm9sbGluZz0ibm8iPjwvaWZyYW1lPg==