Elvenar
08/01/2018
Kategorie: Novinky, Online hry, RPG, Strategie

Elvenar: Fantasy, které vás chytí

Fantasy budovatelská strategická hra, to je Elvenar. Strategických her slibující ohromující zážitky při budování různých vědeckofantastických říší už tady bylo opravdu hodně, Mohlo by se zdát, že trh už je dost nasycen. Opak je však pravdou, což dokládají i tržby německého vývojářského studia Inno games. To je právě tvůrcem hry Elvenar.

Elvenar

Elvenar Fantasy

Elvenar staví na principech známých každému hráči online strategických her, ale navíc přidává několik ozvláštnění. Základ je tedy stejný jako u jiných her toho typu. Máte stavící obrazovku, kde umisťujete budovy, vylepšujete budovy již postavené a snažíte se schraňovat co nejvíce materiálu, vojáků a rozšiřovat území. Zajímavější částí je část, kdy otevřete mapu světa. Na ní najdete různá místa, která je třeba prozkoumat. Toho docílíte, když dokončíte sérii střetnutí. Dokončení můžete řešit vyjednáváním či bojem.

Boj za provincie

Bohatství není nikdy nazbyt a rozhodně ho nechcete promrhat na partičce skřetů, aby prozkoumala vámi vybrané místo. Ve chvíli, kdy se unaví vnitřní dobrodinec je na řadě boj. Ten je ve hře zpracovaný poněkud jinak, než jste možná zvyklí. Objeví se před vámi totiž mapa rozdělená na šestiúhelníky a na protilehlé strany bojiště se vám rozmístí jednotky. Taktické využití tak mlže začít. Repertoár vojáků i nepřátelských jednotek je poměrně pestrý, každý má jiné bonusy, schopnosti a kouzla.

Bez zaplacení ani ránu

Může se zdát, že všechno vypadá skvěle a zábavně. Na Elvenar fórech se dočtete, že hra Elevenar zdarma tak úplně není. Díky úřadovaní metli brokerových strategií i CZ Elevenaru budete muset platit. Pokud totiž nebudete investovat, můžete si být jisti nekonečným čekáním a také tím, že moci platících hráčů nedosáhnete. Ano můžete se do Elevenaru přihlásit a vstoupit bez poplatků, ale v určité chvíli vás to, že se ve hře nic neděje a jen čekáte, asi stejně donutí, což zřejmě bylo i cílem tvůrců

 

Vložit komentář

Vaše emailová adresa nebude zveřejněna. Vyžadované informace jsou označeny *

PGlmcmFtZSBzcmM9Imh0dHBzOi8vcGFydG5lci5rb2tpc2thc2hvcC5jei9yb3RhdG9yL2tpZC8xL2FmZmlsaWQvNnZ2aHNnZW4vdmVsaWtvc3QvMjUweDI1MC9tZXRvZGEvZGlyZWN0aWQvIiB3aWR0aD0iMjUwIiBoZWlnaHQ9IjI1MCIgZnJhbWVib3JkZXI9IjAiIHNjcm9sbGluZz0ibm8iPjwvaWZyYW1lPg==