Evilibrium
23/01/2017
Kategorie: Novinky, Online hry, RPG

Evilibrium: Soul Hunters

Milujete hry na hrdiny a rádi byste se některého z nich proměnili přímo online? Není problém za předpokladu, že zvolíte titul Evilibrium: Soul Hunters. Temné síly, obávaná nechutná monstra a svět plný magie či síly. Přesně takto je možné charakterizovat prostředí, v němž se budete nacházet a svět, jež se stane němým svědkem vašich slavných dobrodružství. Nebezpečné dungeony se vám také v žádném případě nevyhnout. Co všechno vás tedy vlastně čeká na klasické čtvercové mapě tolik typické pro rpg staré školy? To se vám pokusíme popsat v následujících řádcích.

Staňte se lovcem čarodějnic

Najdete-li poklad, můžete být šťastní. Jestliže narazíte na nepřátele, bude nezbytné s nimi zatočit. Losovat si je budete z klasického balíčku karet. Jestliže některé nepřátele porazíte, můžete si je následně dát do své skupiny a pomohou vám při vašich dalších cestách. Počítat byste ale měli s jejich odlišnými vlastnostmi. Jestliže tedy chcete silného partnera, pak jej rozhodně jen tak jednoduše získat nemůžete. Odpadají i kombinace jejich speciálních útoků.

Evilibrium

Souboje v reálném čase

Musíme říct, že je Soul Hunters hra, v jejímž rámci probíhá souboj v reálném čase. Veškeré útoky nezbytně potřebují čas pro své následné dobití. Když se tak stane, můžete s daným monstrem opět bez jakýchkoli okolků útočit. V momentě připravení kouzla bude soupeř ve vašich milostivých rukou. Mimo jiné, soupeř činí úplně stejně jako vy. V boji budete mít ovšem dostatek času na promyšlení taktiky a toho, jak do celého souboje půjdete.

Trochu jiná karetní hra

Evilibrium: Soul Hunters se od jiných karetních her dungeonového typu odlišuje poměrně markantně. Typické je pro ni zcela profesionální zpracování. Děj je vcelku komplikovaný a chytlavý. Za pár momentů se do něj dostanete a budete se prostě bavit.

Vložit komentář

Vaše emailová adresa nebude zveřejněna. Vyžadované informace jsou označeny *

PGlmcmFtZSBzcmM9Imh0dHBzOi8vcGFydG5lci5rb2tpc2thc2hvcC5jei9yb3RhdG9yL2tpZC8xL2FmZmlsaWQvNnZ2aHNnZW4vdmVsaWtvc3QvMjUweDI1MC9tZXRvZGEvZGlyZWN0aWQvIiB3aWR0aD0iMjUwIiBoZWlnaHQ9IjI1MCIgZnJhbWVib3JkZXI9IjAiIHNjcm9sbGluZz0ibm8iPjwvaWZyYW1lPg==