Fallout 4.3
30/11/2015
Kategorie: Akční, Akční, Novinky, PC hry, PS hry

Fallout 4 nabízí moře zábavy

Pokud jste si zamilovali sérii Fallout, pak určitě nepohrdnete minimálně vyzkoušení čtvrtého dílu této známé ságy. Jedná se o akční bombu, která vyjde právě nyní v listopadu. Děj je zasazen do světa 200 let po apokalyptické jaderné válce do města Boston, které je již do značné míry zničeno oním jaderným výbuchem. Vylézáte z podzemního krytu známého jako Vault. Postupně můžete plnit nejrůznější mise a zvyšovat své schopnosti. Dosáhnout tak můžete na vysoké úrovně a spolu se svými souputníky se budete probírat světem plným zkázy.

Nekonečný příběh

Svět Falloutu 4 je nelineární a vy se tak můžete stát součástí mnohých dobrodružství, která budou určitě stát za to. Hrát můžete jak z pohledu první nebo třetí osoby. Najdete v něm nejrůznější nepřátele typu krys, lupičů, super mutantů anebo divokých vlkodlaků a mnohých dalších. Pohybovat se budete moci v kterékoli části mapy a k dispozici budete mít kromě svých schopností i nejmodernější vybavení a spousty zajímavých předmětů. Jmenovat bychom mohli Power Armor anebo Jetpack a mnohé další záležitosti.

Fallout 4

Retro apokalyptická spoušť

Nukleární katastrofa v roce 2077 se odehrává zhruba ve stejnou dobu, kdy končil Fallout 3. Spouští je pokryta nejen oblast okolo Bostonu, ale také mnohé další přilehlá místa, mezi která patří Massachusetts a jiné části Nové Anglie. Příběh je natolik poutavý atmosféra tolik tristní a bizardní, že se vám po chvíli hraní začne doslova líbit a vy se nebudete moci odtrhnout od obrazovky.

Fallout 4.2

Design na jedničku

Nový Creation Engine zajiš´tuje chod několika zajímavých funkcí. Typický je zdokonalený systém editoru. Rozlišení 1080p je vynikající a pro hráče bude dokonalé. 30 snímků za vteřinu i na PlayStation 4 a Xbox One rozhodně stojí za řeč. Ozvučení hry je také vynikající, takže na vás čekají nekonečné zážitky s tímto titulem.

Zdroje obrázků: http://www.gamespot.com/images/

Vložit komentář

Vaše emailová adresa nebude zveřejněna. Vyžadované informace jsou označeny *

PGlmcmFtZSBzcmM9Imh0dHBzOi8vcGFydG5lci5rb2tpc2thc2hvcC5jei9yb3RhdG9yL2tpZC8xL2FmZmlsaWQvNnZ2aHNnZW4vdmVsaWtvc3QvMjUweDI1MC9tZXRvZGEvZGlyZWN0aWQvIiB3aWR0aD0iMjUwIiBoZWlnaHQ9IjI1MCIgZnJhbWVib3JkZXI9IjAiIHNjcm9sbGluZz0ibm8iPjwvaWZyYW1lPg==