fallout_new_vegas_house
31/08/2015
Kategorie: Akční, Novinky, PC hry

Fallout New Vegas

Legenda Fallout. Přesně takto je tato hra v podobě svým prvních dvou dílů označována. Není se čemu divit, jelikož si dva Fallout i Fallout 2 získaly neskutečné množství příznivců a zapsaly se nesmazatelným písmem do historie. RPG kombinované s fantasy prvky a moderní technologií se vrací v podobě třetího dílu. Ze starého tradičního týmu vývojářů již na třetím dílu nepracoval nikdo, a tak jeho podoba nebyla zrovna optimální. Fallout New Vegas je dalším pokračováním,v němž je k dispozici rozlehlý svět s kvalitním příběhem a grafikou nabízí naprosto inovativní pohled na hraní a i vy si k tomuto titulu cestu pravděpodobně najdete.

fallout_new_vegas_golf

Mínusová grafika

Každá hra zaujme na počátku grafikou. U Fallout New Vegas je tomu stejně, nicméně zaujme spíše negativně, což je škoda. Když ale běží na již několik let starém enginu, není se čemu divit. Ostatně právě na této platformě běžel i 4 roky starý Oblivion. Na realtime stínování tak můžete zapomenout. U jiných her je ale dnes již jakousi samozřejmostí a dalo by se říct, že nezbytností. Generátor postav se také příliš nepovedl, jelikož vypadají jako figuríny, jimž se mění vlasy. Renderová animace NV je také známkou grafické mizérie. Grafika by ale neměla zhatit jinak zajímavé a pozoruhodné hraní.

fallout_new_vegas_gecko

Speciální pravidla jako fenomén

Designer Chris Taylor vymyslel vynikající a zcela speciální herní pravidla zvaná S.P.E.C.I.A.L. Právě on určuje veškerá pravidla. Sama zkratka pochází z počátečních písmen nejznámějších vlastností. Jde o sílu, předvídavost, výdrž, vzhled, inteligenci, agilitu a štěstí. Mimo vlastnosti disponují charaktery ještě dalšími skilly, které se pochopitelně navyšují. Můžete se tedy klidně stát ostřelovačem, drogově závislým anebo hackerem či ranařem. Záleží pouze na vás samotných.

Skvělý příběh

Začátek příběhu je zcela nevinný, jelikož začínáte jako kurýr, který má doručit do kasín v Las Vegas žeton. Při vaší misi vás ale potká mafiánská skupina, která vám změní život. Po jejím řádění vás najde až robot a odveze vás k lékaři. Tady budete podrobeni psychologickým testům, které představují generaci vaší postavy. A tady začínáte…

Zdroje obrázků: http://gamemoir.com/opinions/fallout-4-perfect/

Vložit komentář

Vaše emailová adresa nebude zveřejněna. Vyžadované informace jsou označeny *

PGlmcmFtZSBzcmM9Imh0dHBzOi8vcGFydG5lci5rb2tpc2thc2hvcC5jei9yb3RhdG9yL2tpZC8xL2FmZmlsaWQvNnZ2aHNnZW4vdmVsaWtvc3QvMjUweDI1MC9tZXRvZGEvZGlyZWN0aWQvIiB3aWR0aD0iMjUwIiBoZWlnaHQ9IjI1MCIgZnJhbWVib3JkZXI9IjAiIHNjcm9sbGluZz0ibm8iPjwvaWZyYW1lPg==