Far Cry primal
22/02/2016
Kategorie: Akční, Novinky, PS hry

Far Cry Primal: Pravěká akce se vším všudy

Far Cry Primal vás vezme zpátky do pravěku! Vaše cesta přitom bude tradičně netradiční. Co pod tímto titulem máme na mysli? Série Far Cry je velmi známá a oblíbená nejen mezi skalními příznivci této již tradiční střílečky z pohledu první osoby. Pokud máte rádi podobné prostředí a spousty akce, musíte se nutně na tuto hru těšit. Far Cry Primal recenze ještě prakticky nevyšly. Není se čemu divit, jelikož do éteru byly vypuštěny pouze trailery ve své video podobě. Jeden z nich mimo jiné také v tomto článku nabídneme.

Far Cry Primal ukázka 2

Čekáme na verzi pro ps4

Každý, kdo se těší na titul Far Cry Primal, se nemohou dočkat. Nepůjde ale zpočátku o pc verzi. Od 23. února letošního roku budete moci hrát pouze Far Cry Primal ps4. I přesto je toto datum toužebně očekáváno. Hovoří o tom úspěšný předprodej hry, který se již rozběhl před nějakou tou dobou. V uvozovkách řečeno tak hra na mamuta vypukne ve velkém.

Zapomeňte na rpg a kulomety

Zatímco minulé díly Far Cry byly ve znamení nejrůznějších důmyslných zbraní, Far Cry Primal nebude díky svému pravěkému zaměření na zbraně nijak bohatý. Ba naopak. Na řadu přijdou nejrůznější primitivní nástroje, které měli skutečně pravěcí lidé v dávno minulých dobách k dispozici. Díky nim mohli soupeřit s mamuty a praještěry. Nejčastěji se tedy jednalo o ostré nože, násady s noži a také kopí a později i luky a metací zbraně.

Far Cry Primal ukázka

Stará doba letí

Jakýsi návrat do minulosti není ničím novým a mnohdy se jedná o jakousi standardní záležitost. Není to pouze série Far Cry, která jde směrem zpátky. Pravěk je oblíbeným tématem, které vidíme i v některých jiných hrách. Jmenovat bychom mohli například Primal Carnage, jenž je tímto doslova prošpikovaný. Z ostatních podobně laděných her nelze zapomenout ani na ARK: Survival Evolved. Tato akce také rozhodně sahá do nejstaršího období.

Vložit komentář

Vaše emailová adresa nebude zveřejněna. Vyžadované informace jsou označeny *

PGlmcmFtZSBzcmM9Imh0dHBzOi8vcGFydG5lci5rb2tpc2thc2hvcC5jei9yb3RhdG9yL2tpZC8xL2FmZmlsaWQvNnZ2aHNnZW4vdmVsaWtvc3QvMjUweDI1MC9tZXRvZGEvZGlyZWN0aWQvIiB3aWR0aD0iMjUwIiBoZWlnaHQ9IjI1MCIgZnJhbWVib3JkZXI9IjAiIHNjcm9sbGluZz0ibm8iPjwvaWZyYW1lPg==