Farming Simulator
28/03/2016
Kategorie: Novinky, Online hry, Simulátory

Farming simulátor z vás na chvíli udělá farmáře

Milujete farmaření a chcete si jej užít i v zimě nebo na jaře, kdy venku nepanuje zrovna ideální počasí? Pokud ano, vyplatí se vsadit na hru Farming simulator. Ta j stvořena právě pro vyznavače chovu domácích zvířat a pěstitele. Chcete-li být zasvěceni do světa moderního farmaření alespoň ve virtuálním slova smyslu, vyplatí se zkusit si tento typ simulátoru zahrát. My vám přinášíme takovou malou recenzi a náhled pod pokličku tohoto titulu.

Náročný svět moderní farmy

Nejnovější verze, tedy hra Farming simulator 2015, vás pozve do světa, který není nijak jednoduchý a lineárně postavený. Budete čelit nejrůznějším výzvám týkající se chovu dobytka či drůbeže. Zapomenut přitom nelze ani na pěstování plodin, které pak budete postupně prodávat na trhu. Výborná je i nová aktivita spočívající v těžbě dřeva. Nebudete v tom rozhodně sami, jelikož si lze vybrat spousty mechanizace a pomocníků, kteří pro vás budou nepostradatelní. Spousta dostupných vozidel, motorových pil a jiných strojů na vás netrpělivě čeká.

Farming Simulator bagr

Světoznámé značky

Spolehnout se budete moci na nejrůznější světoznámé značky, mezi které patří Ponsse, New Holland a mnohé jiné. O svůj vozový park se také budete starat, což pojímá pravidelné návštěvy myčky anebo opravování strojů a další činnosti. S farmou vám mohou pomoct online i vaši přátelé, kterých může být klidně až 15.

Atmosféra na jedničku

Ať už jste navštívili opravdovou farmu, anebo nikoliv, rozhodně oceníte veškeré činnosti, které jsou na místní farmě realizovány. Budete si tak moci vyzkoušet všechno, k čemu byste se v běžném životě dostali jen velmi složitě. Ostatně ani farmy nejsou u nás v České republice tak dokonale rozlehlé a vybavené tou nejmodernější technikou. Za nic navíc nebude nutné platit a riskovat tak vlastní finanční prostředky. Hrát budete pohodlně online na vlastním zařízení připojeném k internetu.

Vložit komentář

Vaše emailová adresa nebude zveřejněna. Vyžadované informace jsou označeny *

PGlmcmFtZSBzcmM9Imh0dHBzOi8vcGFydG5lci5rb2tpc2thc2hvcC5jei9yb3RhdG9yL2tpZC8xL2FmZmlsaWQvNnZ2aHNnZW4vdmVsaWtvc3QvMjUweDI1MC9tZXRvZGEvZGlyZWN0aWQvIiB3aWR0aD0iMjUwIiBoZWlnaHQ9IjI1MCIgZnJhbWVib3JkZXI9IjAiIHNjcm9sbGluZz0ibm8iPjwvaWZyYW1lPg==