final-fight
07/11/2016
Kategorie: Akční, Novinky, Online hry

Final Fight: Povedená retro bojovka

Milovali jste zlaté časy automatů, kdy si bylo možné zahrát takové tradiční tituly jako Street Fighter anebo Mortal Combat? Pak jste na správném místě, jelikož právě na hru, která se zmiňovaným starým dobrým hrám do značné míry podobá. Stará retro bojovka na vás vybafne přímo z prohlížeče, takže si jejího hraní budete moci užívat dosytnosti ihned. Spousta zajímavých lokací, osob a dalších detailů vám určitě udělá radost. Retro arkáda se vším všudy. Přesně takto lze tuto hru charakterizovat.

final-fight-gameplay

Street Fighter v prohlížeči…

Final Fight Alpha, jak zní kompletní název hry, se vyznačuje prostředím velmi podobnému Street Fighteru. Nejedná se ale o klasickou 2Dakci, kdy se proti sobě postaví jeden bojovník proti druhému. Jedná se o arkádu, kdy postupně prochází světem, a ničíte jednoho protivníka za druhým. Sloužívám k tomu nejrůznější chvaty a triky, na které jsme zvyklí právě ze zmiňovaných retro titulů. Vůbec se nemusíte bát příležitosti. Odměnou za vaši snahu bude nejenom horda vyřízených nepřátel, ale i neskonalá zábava.

Charaktery ze Street Fightera

Pokud jste si zamilovaly postavy ze Street Fightera, pak jste opět na správném místě. V průběhu hraní potkáte například Rzsa Zangiefa, Číňanku Chun Li anebo klasického velitele záporných postav M. Bisona. Děj funguje prakticky jako akční filmy z 80. let. Ve dvourozměrných mapách na vás budou útočit klidně i opravdové hordy nepřátel. Když je v konkrétním úseku úspěšně zdoláte, můžete vyrazit do další lokace. Tam již budou nové kreatury.

final-fight

Naivní děj ničemu nevadí, naopak…

Mnozí lidé využijí retro stylu ke královské zábavě. Děj je logicky zcela plytký a nezajímavý. Nicméně prostředí uchvátí. Levely se střídají vcelku rychle a ihned po likvidaci kopy nepřátel se můžete vydat do další lokace. Speciální kopy například Chun Li nebo chvaty Zangiefa jsou nestárnoucí klasikou. Tak už konečně přestaňte přemýšlet a začněte ničit nepřátele.

Vložit komentář

Vaše emailová adresa nebude zveřejněna. Vyžadované informace jsou označeny *

PGlmcmFtZSBzcmM9Imh0dHBzOi8vcGFydG5lci5rb2tpc2thc2hvcC5jei9yb3RhdG9yL2tpZC8xL2FmZmlsaWQvNnZ2aHNnZW4vdmVsaWtvc3QvMjUweDI1MC9tZXRvZGEvZGlyZWN0aWQvIiB3aWR0aD0iMjUwIiBoZWlnaHQ9IjI1MCIgZnJhbWVib3JkZXI9IjAiIHNjcm9sbGluZz0ibm8iPjwvaWZyYW1lPg==