Football Manager 2016
30/05/2016
Kategorie: Novinky, PC hry, Sportovní

Football Manager 2016

Milujete tabulky, fotbalové soupeření a vše, co ke hře s kulatým nesmyslem patří? Vyzkoušejte nový Football Manager, který nabídne prakticky všechno, co můžete od fotbalového manažeru očekávat. Svědčí o tom i mnohé Football Manager 2016 recenze, které jsou z drtivé většiny kladné a nabízejí veškeré informace o tomto titulu. My se na manažerskou roli v této hře soustředíme poněkud blíže. Její hlavní předností je hlavně fakt, že si hry budete moci užívat i na tabletech, mobilních telefonech a jiných zařízeních. Sports Interactive s touto myšlenkou počítal i v minulosti, nicméně teď je vše dotaženo do posledního detailu.

Kompletní správa vlastního týmu

Podstatnou změnou oproti minulým dílům je u tohoto manažeru především možnost komplexního ovládání vlastního týmu. V podstatě se budete starat o vlastní hráče, v případě potřeby je prodáte, anebo naopak při nezbytnosti posílení kádru nakoupíte nové. Toto sice bylo k dispozici i v minulých vydáních manažera, nicméně tento nejnovější kousek zajistí ovládání se vším všudy a nic již nebude automatické. Celkové ovládání je ale mnohem rychlejší, přímočařejší zkrátka má fotbalově řečeno tah na bránu!

Football Manager 2016

Zajímavé animace jsou na místě

Simulace samotných utkání je pochopitelně velmi důležitá a už několik let se jedná o 3D zobrazení, takže se už nemusíte obávat pouhé dvourozměrné nekorektní grafiky, která toho popravdě nikdy moc nedokázala ukázat. Hráči také dostali do vínku nové animace, které vypadají zcela reálně a naprosto skvěle. Pravda je ale taková, že ne všechny tyto animace jsou povedené a mnohé se bohužel opakují. Člověk pak dostává pocit jejich zbytečnosti.

Na tým superhráčů zapomeňte

Pokud si rádi poskládáte nesmrtelný tým super fotbalových hrdinů, pak se s největší pravděpodobností se zlou potážete. Hra totiž předpokládá, že se budete starat od počátku o vlastního hráče, který bude procházet kariérou, a to ne mnohdy jako nůž máslem. Ostatně hra by vás ani s takovýmto týmem nebavila. Neomezené množství peněz ani možností zkrátka mít nebudete!


Zdroj obrázků:http://www.gamespot.com/images/

Vložit komentář

Vaše emailová adresa nebude zveřejněna. Vyžadované informace jsou označeny *

PGlmcmFtZSBzcmM9Imh0dHBzOi8vcGFydG5lci5rb2tpc2thc2hvcC5jei9yb3RhdG9yL2tpZC8xL2FmZmlsaWQvNnZ2aHNnZW4vdmVsaWtvc3QvMjUweDI1MC9tZXRvZGEvZGlyZWN0aWQvIiB3aWR0aD0iMjUwIiBoZWlnaHQ9IjI1MCIgZnJhbWVib3JkZXI9IjAiIHNjcm9sbGluZz0ibm8iPjwvaWZyYW1lPg==