For Honor
13/02/2017
Kategorie: Akční, Novinky, PC hry, RPG

For Honor: Syrový středověk nejen v soubojích

Epické prostředí, nápaditý příběh a syrovost středověku v sobě snoubí titul For Honor. Středověk se vyznačoval poměrně drsným prostředím a také spoustou soubojů, typickými oděvy a realitou, která se té dnešní hodně vzdaluje. I přesto má své kouzlo, a pokud si jej najdete, máte do značné míry vyhráno. Naše For Honor recenze se zaměří na co největší množství detailů týkajících se této hry. V každém případě budete mít šanci říct své ano či ne třeba na základě našich postřehů.

For Honor

Na draky a magii zapomeňte

Jste zvyklí na kouzelníky, skvělá bojová i obranná kouzla či léčení? Pak na toto všechno zapomeňte stejně jako na draky a jiná spíše mýtická monstra. For Honor se soustředí na rychlou akci v podobě propracovaných soubojů. Vaše zbraň a schopnosti vás povedou celým příběhem. Záležet bude i na tom, jakou postavu si zvolíte. Výbornou volbou je silný severský bojovník viking nebo samuraj. Klidně ale není problém zvolit i klasického rytíře. S každou postavou zažijete dobrodružství plné napětí a chvilek překypujících adrenalinem.

For Honor

Uprostřed války

Kompletně celá hra se odehrává prakticky uprostřed boje. Syrové válečné pole je citelné na každém kroku. Zapomeňte ale na to, že na bojišti se budete nacházet pouze vy a váš protivník. Desítky, stovky, tisíce bojovníků se postupně zapojí do vřavy, ze které nebude úniku. Realitu soubojů zajistí specifický systém soubojů nazvaný Art of Battle. Počítat se v něm bude třeba s celkovou hmotností zbraně, váhou brnění aneb celkovou rychlostí seknutí. Samozřejmostí budou unikátní dovednosti, postupy a v neposlední řadě zbraně.

Skvělý Art of Battle

Vynikající je možnost volby, ze které strany budete na své protivníky útočit. Pokud má váš nepřítel logicky šít v levé ruce, budete útočit na slabší pravou stranu. Volit lze ale i útok na hlavu nebo jinou citlivou část jeho těla. Oponenta můžete z pohledu jeho chování pohodlně číst. A bezpečí? To budete mít pouze se zbraní v ruce…

Vložit komentář

Vaše emailová adresa nebude zveřejněna. Vyžadované informace jsou označeny *

PGlmcmFtZSBzcmM9Imh0dHBzOi8vcGFydG5lci5rb2tpc2thc2hvcC5jei9yb3RhdG9yL2tpZC8xL2FmZmlsaWQvNnZ2aHNnZW4vdmVsaWtvc3QvMjUweDI1MC9tZXRvZGEvZGlyZWN0aWQvIiB3aWR0aD0iMjUwIiBoZWlnaHQ9IjI1MCIgZnJhbWVib3JkZXI9IjAiIHNjcm9sbGluZz0ibm8iPjwvaWZyYW1lPg==