For Honor
12/02/2018
Kategorie: Akční, Novinky, PS hry

For Honor: Za slávu i peníze

V loňském roce se na trh dostala hra od Ubisofr, která s jejich dosavadní tvorbou nemá nic společného. Jedná se o akční hru For Honor, jejímž cílem jsou hlavně brutální souboje a multiplayerový požitek. Trefil se Ubisoft do černého nebo jde o hru, na kterou po měsíci zapomenete? To se dozvíte v následující For Honor recenzi.

For Honor

Rozhodující je taktika a bojovnost

Až na pár technických nedostatků For Honor beta zaujala, otázka však zůstala stejná, jak dlouho bude hra bavit? V nabídce hry je několik herních módů. A to singleplayer a hry pro více hráčů. Možností je více. Bojovat tak můžete sami za sebe s jedním hráčem, souboj 1 na 1 je napínavý, jelikož v pěti kolech se rozhoduje o tom, kdo má lepší taktiku a větší bojovnost. Další možností je hra 2 na 2, při které se může strhnout bitva a opět je důležitá taktika. Navíc pokud jeden z dvojice zemře, hned se vydá na pomoc tomu druhému. Poslední možností je hra 4 na 4. Tento mód může však působit na někoho poněkud chaoticky.

A co postavy?

Důležitým aspektem každé hry jsou postavy. V tomto případě se jedná o tři typy charakterových postav. Jsou jimi rytíři, samurajové a vikingové. Každý charakter má zároveň pět tříd s vlastnostmi speciálními schopnostmi postav. Kromě postav jsou zásadní samotné boje. Při boji nestačí jen útočit nebo bránit, ale je třeba také zvolit správnou taktiku. Můžete volit postoj útoku a krytí zleva, zprava i shora. Během zvolíte podle vás nejlepší možnost a soupeř musí reagovat včas. Pokaždé se jednomu z vás objeví na krátký čas ikonka, odkud úder přijde, a vy se můžete připravit.

For Honor

Ztvárnění hry na jedničku

I když hrajete For Honor na PC nebo For Honor na PS4, zaznamenáte technické nedostatky, konkrétně občasné špatné připojování na servery. Od doby, kdy vyšla hra na trh, se to zlepšilo, avšak i teď spojení vypadne a ztratíte perfektně rozehraný zápas. Naopak co se týká ztvárnění hry, nemůže být nikdo nespokojen. Postavy jsou nádherně a detailně vykresleny. Animačně For Honor patří opravdu k těm nejlepší ve svém žánru. Navíc For Honor najdete i ke stažení, takže je přístupný všem.

PGlmcmFtZSBzcmM9Imh0dHBzOi8vcGFydG5lci5rb2tpc2thc2hvcC5jei9yb3RhdG9yL2tpZC8xL2FmZmlsaWQvNnZ2aHNnZW4vdmVsaWtvc3QvMjUweDI1MC9tZXRvZGEvZGlyZWN0aWQvIiB3aWR0aD0iMjUwIiBoZWlnaHQ9IjI1MCIgZnJhbWVib3JkZXI9IjAiIHNjcm9sbGluZz0ibm8iPjwvaWZyYW1lPg==