Forza Horizon 2
29/04/2019
Kategorie: Novinky, Závodní

Forza Horizon2 : Pro milovníky auta a závodění

Forza Horizon 2, závodní hra od Microsoftu v otevřeném světě, kde střety o statním závodníky jsou každodenní záležitostí, ale hráč není nijak penalizován.  Milujete auta a vše kolem nich? Pak se spolu s námi podívejte, jestli Forza Horizon 2 není náhodou hrou přesně pro vás.

Závody v Evropě

První díl Forza Horizon byl skvělý, ale druhá je ještě lepší. Otevřený svět nabízí v podstatě neomezenou volnost, navíc jeho detailnost i velikost vás ohromí.  Západní Ameriku však vystřídala Evropa, konkrétně Francie a Itálie, takže se můžete pokochat úzkými uličkami italských měst nebo krásou levandulových polí ve Francii.  Zasednout můžete za volant těch nejdražších aut jako je například McLaren P1 nebo Laborghini Huracán.

Máte schopnost orientace v prostoru?

Otevřený svět přímo vybízí k prozkoumávání. Zpočátku sice není jednoduché se zorientovat v rozsáhlé mapě, zvlášť pokud jste účastníkem nějakého závodu, kde je orientace v prostoru na prvním místě.  Vaše schopnost orientace se nejvíce projeví u offroad závodů. Kde vás nevedou silnice, ale vedete se vy sami.  Během závodění jste také konfrontování fyzikálními silami, jako je např. odstředivá síla.  Nemusíte se však bát, s fyzikou se nejdříve seznámíte v garáži, kde vám budou vysvětleny základní principy aerodynamiky či přilnavosti pneumatik.

Forza Horizon 2

Provedení hry

Jestliže jste milovníci závodů v otevřeném světě a obecně milovní aut, pak je Forza Horizon 2 skvělou volbou.  Otevřený svět nabízí nejrůznější výzvy, úkoly a dlouhé hodiny ježdění, které jsou více než zábavné. K tomu přispívá i povedený jízdní model, přizpůsobující se vašim potřebám.  Hru si tak užijí i méně zkušení jezdci nebo milovníci realistického chování auta.  Skvělý zážitek ze hry doladí také grafické zpracování, které je opravdu propracované s krásnými detaily i půvabnými scenériemi.  Forza Horizon vychází pro Xbox 360 a Xbox One, ale obě verze nejsou totožné. Pro Xbox 360 vychází hra v poněkud osekanější verzi, což poznáte především v grafickém zpracování.

PGlmcmFtZSBzcmM9Imh0dHBzOi8vcGFydG5lci5rb2tpc2thc2hvcC5jei9yb3RhdG9yL2tpZC8xL2FmZmlsaWQvNnZ2aHNnZW4vdmVsaWtvc3QvMjUweDI1MC9tZXRvZGEvZGlyZWN0aWQvIiB3aWR0aD0iMjUwIiBoZWlnaHQ9IjI1MCIgZnJhbWVib3JkZXI9IjAiIHNjcm9sbGluZz0ibm8iPjwvaWZyYW1lPg==