Ghost Reacon
27/03/2017
Kategorie: Novinky, PS hry

Ghost Recon Wildlands

Nový díl Ghost Recon není určitě nijak stereotypní, což bývá titulům od Ubisoftu často vytýkáno. Ghost Recon Wildlands pojednává především o nekončící válce mezi bolivijskými drogovými kartely. Na první pohled ovšem hra nijak výrazná není. Její hlavní předností je bezesporu maximální svoboda při pohybu v herním světě. Té si budete moci užívat zcela dosytnosti. My se v naší recenzi soustředíme právě na tento světa mnoho dalších aspektů, které s ním jakkoli souvisejí. Přesvědčíme se o tom, že je jich poměrně hodně.

Ghost Reacon

Velký, ale ne příliš výrazný svět

Už po několika málo minutách hraní zjistíte, že svět sice není nijak extra výrazný a akce pokulhává. V jeho rozlehlosti se ale možná najdete. Ghost Recon Wildlands, to jsou obrovské rudé pláně, hory a spousta zcela totožných chatrčí. Klasiku představuje především osvobozování chudých vesničanů ze zajetí bohatých a krutých narkobaronů. Chybět nebude ani standardní obsazování základen. Když si prostředí porovnáváme s velmi úspěšným titulem Far Cry, pak se dostaneme k tomu, že jeho rozměry jsou vcelku fádní a nudné.

Ghost Reacon

Potřebujete tým…

Ghost Recon Wildlands j do značné míry týmovou záležitostí. Koncepce otevřené struktury nahrává tomu, že budete potřebovat své přátele v týmu, kteří vás prostě a jednoduše podrží, když to bude zapotřebí. Každý hráč má svoji vlastní úlohu, nicméně je součástí týmu. Tomu se podřizuje prakticky všechno. Optimální je složení z ostřelovačů a také klasických bojovníků, kteří jdou buldocky za svým cílem. Tichý postup i silné akční přestřelky rozhodně stojí za to.

Něco prostě chybí…

Celý děj vcelku odsýpá, nicméně i přesto hře něco málo chybí. Pronikání do pevností, využívání dronů, spousty zbraní a další akty už prostě někde v minulosti existovaly. Bavili jsme se s nimi v jiných předchozích titulech. Audiovizuálně lze hovořit o naprosto špičce. Arkádový herní model také vyhovuje. Jen hře trochu chybí nějaký prvek, který by ji upgradoval nad již vyšlé tituly v minulosti.

Vložit komentář

Vaše emailová adresa nebude zveřejněna. Vyžadované informace jsou označeny *

PGlmcmFtZSBzcmM9Imh0dHBzOi8vcGFydG5lci5rb2tpc2thc2hvcC5jei9yb3RhdG9yL2tpZC8xL2FmZmlsaWQvNnZ2aHNnZW4vdmVsaWtvc3QvMjUweDI1MC9tZXRvZGEvZGlyZWN0aWQvIiB3aWR0aD0iMjUwIiBoZWlnaHQ9IjI1MCIgZnJhbWVib3JkZXI9IjAiIHNjcm9sbGluZz0ibm8iPjwvaWZyYW1lPg==