Her Story
27/08/2018
Kategorie: Logické, Novinky

Her story: Je jen na vás, jak hra skončí!

Her story, jedinečná logická hra, ve které si pomocí logických argumentů vytváříte závěr hry vy!  Jedná se o hru s velkým přesahem do reálného světa, kterou by si měl zahrát každý, kdo si chce procvičit své mozkové závity a vyřešit zapeklitou vraždu.

Unikátní hra pro všechny, co si chtějí procvičit svůj mozek

Her story je opravdu unikátní hrou, kde je návodem hry váš mozek. Oproti jiným hrám si procvičíte investigativní přístup.  K dispozici dostanete přístup k archivu policejních záběrů z výslechu ženy. Tato žena byla v roce 1994 součástí fiktivní vraždy a vaším úkolem je zjistit nejen, kdo je vrahem, kdo je žena na záběru, ale i kdo jste Vy. Tedy osoba sledující dané nahrávky.  Každý hráč však pomocí logických argumentů může dojít k jinému závěru. Někdo dojde k závěru s happy endem, někdo zase ne a po dohrání budete ještě několik hodin diskutovat s ostatními Her story fóru o tom, k jakým závěrům jste došli a proč.

Trénujte své logické uvažování

V Her story se tak dostanete do role detektiva.  Ten musí zapeklitý případ vyřešit svým důvtipem a argumenty! Jak už bylo psáno výše, při prohlížení záznamů z výslechu ženy budete vytvářet stále nové teorie, které budete důkazy potvrzovat nebo vyvracet.  Touto hrou si tak testujete dedukci, logické uvažování, vaši představivost a schopnost nacházet korelace mezi nesourodými událostmi.

Logická hra pro starší hráče

Co se týká provedení hry, Her story není časově náročnou hrou, ale protože nemá jeden jasný závěr, bude v hlavě vrtat ještě dlouho. S velkou pravděpodobností se budete ke hře ještě vracet a vytvářet nové teorie. Ovládání hry je také hodně jednoduché a šedý jej pochopí.  Her story můžete hrát na PC, I phone i Androidu.  Doporučený věk hry je od 13 let nahoru, ale nutno podotknout, že se ve výpovědích objevu vulgární výrazy a celé se to točí okolo smrti, vraždy podobných ne moc vhodných témat pro děti, takže bych doporučila hru spíše starším hráčům než je 13 let.

Vložit komentář

Vaše emailová adresa nebude zveřejněna. Vyžadované informace jsou označeny *

PGlmcmFtZSBzcmM9Imh0dHBzOi8vcGFydG5lci5rb2tpc2thc2hvcC5jei9yb3RhdG9yL2tpZC8xL2FmZmlsaWQvNnZ2aHNnZW4vdmVsaWtvc3QvMjUweDI1MC9tZXRvZGEvZGlyZWN0aWQvIiB3aWR0aD0iMjUwIiBoZWlnaHQ9IjI1MCIgZnJhbWVib3JkZXI9IjAiIHNjcm9sbGluZz0ibm8iPjwvaWZyYW1lPg==