Heroes 7 2
16/02/2015
Kategorie: Novinky, PC hry, Strategie

Heroes of might and magic VII chytí a nepustí

Strategie Heroes of might and magic doslova učarovala všem milovníkům tohoto herního žánrů. Když si vezmeme jen tři první díly, které se staly již jakousi klasikou, pak máme jasný doklad o chytlavosti a kvalitě provedení této ságy. Čtvrtý díl byl poněkud méně oblíbený pro své netradiční pojetí. Pátý a šestý se již objevily ve 3D podobě, nicméně ve standardním módu, jež vyhovoval i letitým milovníkům této hry. Sedmý díl, který vyjde v průběhu příštího roku, slibuje všechny klady zachovat a přidat mnohé bonusy navíc. Podívejme se tedy alespoň na několik detailů, které vývojáři vypustili ze své dílny…

Hlavní přednosti Heroes of might and magic VII

Vývojáři u nejnovějšího dílu ságy vsázejí na tradiční zbraně, kterými doslova dobyli svět. Respekt k tradicím se jasně ukazuje v tahovém pojetí hry a důrazu na strategické prvky. Ty ostatně z Heroes nedělají pouhou klikačku, ale hru mající pevný řád a pravidla. Příběh nového dílu bude velmi silný a chytí hned na počátku. Samozřejmostí bude i detailní grafika. Všechny rasy tak bude možné vidět v těch nejdetailnějších provedeních.

Heroes 7 boj

Rasy, na které jste zvyklí

Ve hře bude celkem 6 ras. Momentálně jsou dány pevně pouze čtyři. Jedná se zejména klasicky o Haven, tedy nebeskou rasu. Ta provázela všechny předchozí části a byla jakýmsi ztělesněním dobra. Jejím opakem je Necropolis, tedy nekromanti. Nemrtvá rasa zpestřila také drtivou většinu předchozích dílů. Zapomenotu nelze ani na Academy, tedy rasu založenou na věčné moudrosti mágů. V neposlední řadě bychom měli jmenovat i Stronghold. Barbarská rasa je typická zejména silou a jejím využitím. Další dvě frakce jsou obestřeny tajemstvím. Možná si je sami hráči budou volit samotní. V každém případě se proslýchá, že se jedná o Sylvan, tedy elfy a také o trpaslíky, tedy Fortrees.

Heroes 7 wisdom

Dlouhá kampaň potěší

Velkým lákadlem by se měla stát především velmi dlouhá kampaň. Ta by měla trvat více než 60 hodin. Pokud budete chtít hrát ve více lidech, pak budete mít lokální možnost anebo i alternativu síťovou. Heroes of might magic heroes online budiž jasným dokladem tohoto tvrzení. V každém případě se máme na co těšit.

Podívejte se na trailer:

Zdroje obrázků: http://www.joystiq.com/2014/08/13/might-and-magic-heroes-7-gathering-troops-for-2015-siege/
                              http://hereisthecity.com/en-gb/2014/08/15/might-and-magic-heroes-vii-announced-for-pc-in-2015/
 

Vložit komentář

Vaše emailová adresa nebude zveřejněna. Vyžadované informace jsou označeny *

PGlmcmFtZSBzcmM9Imh0dHBzOi8vcGFydG5lci5rb2tpc2thc2hvcC5jei9yb3RhdG9yL2tpZC8xL2FmZmlsaWQvNnZ2aHNnZW4vdmVsaWtvc3QvMjUweDI1MC9tZXRvZGEvZGlyZWN0aWQvIiB3aWR0aD0iMjUwIiBoZWlnaHQ9IjI1MCIgZnJhbWVib3JkZXI9IjAiIHNjcm9sbGluZz0ibm8iPjwvaWZyYW1lPg==