Horolezci online
13/04/2015
Kategorie: Novinky, Online hry

Horolezci online zdarma nabízejí zajímavou zábavu

Máte rádi zdolávání vrcholků hor a nechce se vám ven? Pokud ano, pak je vynikající najít si různé alternativy v imaginárním světě a zahrát si horolezce třeba online. V současné době patří mezi online hry zdarma horolezci, kteří jdou nahoru podle toho, jestli hráč hádá správně. Není-li tomu tak, směřují dolů a horu prostě a jednoduše nedokážou zdolat. Pokud se na vrchol dostane více horolezců naráz, pak se stejně rozhodne o vítězi, a to tak, že se spočítá výška, kterou by potenciálně ulezli.

Jednoduché ovládání

Základní ovládání hry bez větších problémů zvládne obyčejná počítačová myš. Pomocí oválných tlačítek objevujících se přímo v tahu dokáže hráč bez problémů hru zvládnout. V jednom tahu se v podstatě nabízejí dvě hlavní alternativy. Tu první představuje hádání písmenek tajenky po stisku bílého tlačítka a tu druhou hádání poté, co dojde ke stlačení modrého knoflíku. V tomto případě se již hádá kompletně celá tajenka. Tah můžete také vynechat, anebo se zajistit za pomocí žluté skoby.

Bodování hry

Každé písmeno disponuje určitou bodovou hodnotou. Ta je v podstatě dána umístěním v celkovém obrazci pyramidy. Písmeno umístěné na samotném vrcholu pyramidy má hodnotu celých 8 bodů. Na druhém řádku budete moci získat 4 body a písmena ve třetím řádku mají hodnotu pouhých 2 bodů. Ve spodním řádku můžete získat jen po jednom jediném bodu. Velkou výhodou je hádání celé tajenky. Při úspěšném uhodnutí tak získáte body za komplet všechna uhodnutá písmena. Při jakémkoli pochybení padá váš horolezec směrem dolů k nejvyšší umístěné skobě.

Prostě oddechovka

Hra horolezci online je prostě oddechovkou se vším všudy. Můžete si pohodlně cvičit svou momentální slovní zásobu a bez větších potíží vyzkoušet, jak na tom vlastně jazykově jste a co si můžete a nemůžete dovolit. Určitě se jedná také o zajímavou alternativu pro vaše děti. Ty si mohou češtinu také klidně cvičit.

Vložit komentář

Vaše emailová adresa nebude zveřejněna. Vyžadované informace jsou označeny *

PGlmcmFtZSBzcmM9Imh0dHBzOi8vcGFydG5lci5rb2tpc2thc2hvcC5jei9yb3RhdG9yL2tpZC8xL2FmZmlsaWQvNnZ2aHNnZW4vdmVsaWtvc3QvMjUweDI1MC9tZXRvZGEvZGlyZWN0aWQvIiB3aWR0aD0iMjUwIiBoZWlnaHQ9IjI1MCIgZnJhbWVib3JkZXI9IjAiIHNjcm9sbGluZz0ibm8iPjwvaWZyYW1lPg==