Mahjong Shanghai Dynasty
06/03/2017
Kategorie: Logické, Novinky, Online hry

Hra Mahjong Shanghai Dynasty

Tradiční orientální hra Mahjong je poměrně známá po celém světě a spousta lidí ji miluje především pro její pojetí. Častokrát se setkáme s variacemi, které se snaží výt co nejvíce inovativní, kameny jsou zdobné a vypadají úplně jinak, než tomu bylo kdykoli v minulosti. Popravdě řečeno, hráči jsou již takovýchto inovací doslova přejedení, a tak se snaží volit spíše variace vracející se ke kořenům hry a k její prvopočáteční podstatě. Shanghai Dynasty snad představuje ještě větší klasiku, než by vůbec bylo možné si kdy představit…

Tradiční želva

Vyskládání kamenů je v tomto Mahjongu naprosto tradiční a nelze volit jinou variaci. Budou poskládány do standardního tvaru želvy. Jestliže zvolíte verzi pro nejmenší, budete mít vyloženy pouze tři kameny. Vzhledově je hra Mahjong Shanghai Dynasty poměrně příjemná. Na pohled je vše na první pohled velmi jednoduše rozeznatelné a barvy se nijak navzájem neruší. Naopak harmonie zajistí pohodové hraní vcelku dlouhou dobu bez jakýchkoli komplikací.

Mahjong Shanghai Dynasty

Hudba jako na kolovrátku

Přestože je něco stále opakováno dokola, nemusí se jednat o nějakou fádní záležitost. I stokrát omílaná lež se nakonec stane pravdou. Přesně takto je možné charakterizovat hudební smyčku, jež tento titul provází po celou dobu hraní. Mohlo by se zdát, že se spíše vyplatí smyčku vypnout a následně poté zapnout nějakou muziku. Není třeba, i přes stále stejné opakování se nudit nebudete, zaujme vás totiž herní prostředí.

Nápisy na tlačítkách nebrat

Pokud se podíváte na nápisy nacházející se na tlačítkách, váš vkus s největší pravděpodobností bude značně trpět. Duhová psaní nevypadají opravdu vůbec vkusně. I tento fakt se ale dá překousnout v případě, že patříte mezi fanoušky této hry s kameny. Hledání dvojic kamenů se stane vaším dalším chlebem. Tak neváhejte a pusťte se do toho.

Vložit komentář

Vaše emailová adresa nebude zveřejněna. Vyžadované informace jsou označeny *

PGlmcmFtZSBzcmM9Imh0dHBzOi8vcGFydG5lci5rb2tpc2thc2hvcC5jei9yb3RhdG9yL2tpZC8xL2FmZmlsaWQvNnZ2aHNnZW4vdmVsaWtvc3QvMjUweDI1MC9tZXRvZGEvZGlyZWN0aWQvIiB3aWR0aD0iMjUwIiBoZWlnaHQ9IjI1MCIgZnJhbWVib3JkZXI9IjAiIHNjcm9sbGluZz0ibm8iPjwvaWZyYW1lPg==