pixwords
26/09/2016
Kategorie: Logické, Novinky

Hra Pixwords: Nápověda se vždy hodí

Když se řekne hra Pixwords, pak se vybaví nějaké mlžné představy o tom, co by to mohlo být pouze některým majitelům mobilních telefonů. Většina ale přesně ví, že PixWords™ je neskutečně chytlavá hra, která je založená na tradiční české papírové šibenici. Pamatujete si, jak jste psali písmenka na papíře a stavěli šibenici tomu, kdo zrovna hádal konkrétní výraz, jejž jste měli za lubem? Pokud ano, pak vás zcela jistě Pixwords odpovědi nijak nepřekvapí a vy si budete naprosto jisti vším, co v křížovkách jako takových najdete.

Jazyk vás nezastaví

Jestliže si myslíte, že pro vás Pixwords není, jste na omylu. Můžete si totiž tohoto titulu užívat v jakékoli jazykové mutaci dle vaší preference. Existuje totiž celkem 44 jazyků, do nichž bylo Pixwords jako takové přeloženo. Volba je tedy pouze a jenom na vás. Klidně se ale budete moci zdokonalovat třeba v angličtině, která vám může činit nemalé obtíže. Z jiných jazyků jmenujme němčinu, norštinu, estonštinu a spousty dalších.

Pixwords

Kdo vyluští hlavolam?

Hlavolamů je v této hře opravdu požehnaně a vy byste měli stačit na to, abyste je postupně dokázali vyluštit. V každém obrázku je odpověď velmi důmyslně ukryta. S mnohými by si ale někdy nevěděli rady i úplní profesionálové, kteří si tuto hru zamilovali. V momentu, kdy vyluštíte jedno slovo, otevře se prostor pro další a takto budete pokračovat až do vítězného momentu. Nic není jednoduššího, bavit se můžete kdykoli a kdekoli, a to třeba i na pracovní poradě.

Platit nebudete…

Velkou výhodou této hry je fakt, že si ji můžete bez skrupulí stáhnout zcela zdarma. Pravidla jsou natolik jednoduchá, že je pochopíte fakticky ihned po začátku hraní. Čeká vás přitom celkem 700 úrovní, což je nemalá porce na velké množství času, který hraním bezesporu strávíte. Stovky slov a obrázků vás dokonale zabaví na velmi dlouhou dobu. Vaše slovní zásoba se takto zlepší.

Zdroj obrázků: https://play.google.com/store/apps/

PGlmcmFtZSBzcmM9Imh0dHBzOi8vcGFydG5lci5rb2tpc2thc2hvcC5jei9yb3RhdG9yL2tpZC8xL2FmZmlsaWQvNnZ2aHNnZW4vdmVsaWtvc3QvMjUweDI1MC9tZXRvZGEvZGlyZWN0aWQvIiB3aWR0aD0iMjUwIiBoZWlnaHQ9IjI1MCIgZnJhbWVib3JkZXI9IjAiIHNjcm9sbGluZz0ibm8iPjwvaWZyYW1lPg==