1001 nocí
18/07/2016
Kategorie: Logické, Novinky, Online hry

Hrát 1001 Arabian Nights je zábava

Arabský svět je sice dnes poměrně diskutovaný zejména skrze islám, nicméně v následující recenzi vynecháme jakékoli názory na dnešní dění. Podíváme se spíše na zábav, kterou představuje titul 1001 Arabian Nights v mnoha podobách. Na internetu se nacházejí nejrůznější verze, jako jsou třeba 1001 Arabian Nights 4, 1001 Arabian Nights 7. Pokud chcete například 1001 Arabian Nights 2 hrát, můžete si bez problémů tuto hru najít a začít. My se soustředíme na její hlavní přdnosti, které by vás k této činnosti měly zaručeně nalákat. Budete se zkrátka bavit…

Arabská poušť přetéká poklady

O faktu, že je Arabský svět nesmírně bohatý, není třeba nijak výrazně diskutovat. Poklady se zde nacházely již v dobách dávno minulých. Když si vezmeme jen třeba nejrůznější perské prince a jiné osobnosti, prostředí okolo nich je doslova a do písmene protkáno luxusem. Vy sami si v titulu 1001 Arabian Nights můžete dopřát přepychových diamantů, které budete postupně sbírat, abyste jich pochopitelně měli co největší množství. Stanete se tak bohatými a ještě bohatšími.

Jednoduchý princip hry

Princip hraní je u tohoto titulu naprosto triviální. Zahrát si tak mohu i menší děti, které ještě třeba nestíhají rychle psát nebo číst. Stačí pouze dobrý postřeh a trocha toho logického myšlení. Drahokamy musíte přehazovat takovým způsobem, aby se u sebe nacházela trojice stejných. Pak máte vyhráno. Na ničím tak není třeba nijak výrazně přemýšlet a lámat si hlavu.

Kouzlo barev a zvuků

Arabský svět je také typický spoustou barevných variací. Jen takové perské koberce vypadají skvostně. U prostředí hry to platí také. Krásné diamanty v kombinaci s orientálními prvky a dalšími záležitostmi si rozhodně oblíbíte. Když se ke všemu ještě přidají i sice jednoduché, ale vtipné zvuky, máte o příjemnou zábavu postaráno.

Vložit komentář

Vaše emailová adresa nebude zveřejněna. Vyžadované informace jsou označeny *

PGlmcmFtZSBzcmM9Imh0dHBzOi8vcGFydG5lci5rb2tpc2thc2hvcC5jei9yb3RhdG9yL2tpZC8xL2FmZmlsaWQvNnZ2aHNnZW4vdmVsaWtvc3QvMjUweDI1MC9tZXRvZGEvZGlyZWN0aWQvIiB3aWR0aD0iMjUwIiBoZWlnaHQ9IjI1MCIgZnJhbWVib3JkZXI9IjAiIHNjcm9sbGluZz0ibm8iPjwvaWZyYW1lPg==