Impact winter
31/07/2017
Kategorie: Novinky, PC hry, Strategie

Impact Winter: Zima a zase zima

Nesnášíte zimu? Tak to pro vás Impact Winter bude ztraceným časem. Tento Frozen Survival, jak bývá podobný žánr nazýván, je prostě hrou o přežití ve velké zimě. Co velké? Obrovské. Právě uprostřed království plného sněhu a ledu se objevíte a budete muset s pomocí ostatních přežít. Dostanete se do kostela, který představuje jakousi poslední archu pro přežití. K dispozici vám bude několik lidí včetně ustarané kuchařky Wendy a jiných postaviček, jež budete více či méně potřebovat.

Manažer vlastní základny

Každá z osob v kostele disponuje vlastními originálními statistikami. Ano, na počátku je psáno, že ostatní lidé fungují automaticky, ale opak je pravdou. Klasikou je zejména únava projevující se čas od času na každém charakteru. Vyřešit ale musíte i základní životní potřeby včetně hladu a žízně. Kritická situace si sice žádá radikální řešení, nicméně vy potřebujete i zahnat nudu a zkusit se trouc procvičit. Sloužit k tomu může boxovací pytel, jejž si vytvoříte z různých předmětů na improvizované základně. Důležité je také udávat to, co budete aktuálně vařit.

Impact winter

Nezbytná údržba ohně

Co je v obrovské zimě nejdůležitější? No přece oheň. Jestliže jej v centrální místnosti kostela necháte zhasnout, pak umrznete nejen vy, ale i ostatní. Nakonec ale budete do ohně přikládat pouze vy a zajímavý robot AkoLight. Jste to právě vy a váš robotický přítel, kdo se vydává za dobrodružstvím do zavátých krajin. Na základně budete často vydávat totožné stále se opakující příkazy, které budou ale prostě nezbytné. Mimo jiné bude nezbytné usmířit i vaše kamarády a souputníky, když se zrovna budou hádat.

Stále nové věci

Podstatné je u Impact Winter také objevování nových věcí. Narazíte na obchodníka, podívat se budete moci na speciální radar, který ukáže, kolik stupňů je aktuálně venku. Stejně tak se podíváte do podzemních úkrytů a chodeb. Naleznete mnoho zajímavých surovin a rozhodně také XP body, které vám pomohou ve vlastním rozvoji. Dokážete vykopat více cenností, prodloužíte výdrž baterie a zvýší se i velikost inventáře. Problém možná budete mít trochu s ovládáním, které je podivně řešeno. Hra příliš návyková není, když odejdete, návrat už možná nezrealizujete…

Vložit komentář

Vaše emailová adresa nebude zveřejněna. Vyžadované informace jsou označeny *

PGlmcmFtZSBzcmM9Imh0dHBzOi8vcGFydG5lci5rb2tpc2thc2hvcC5jei9yb3RhdG9yL2tpZC8xL2FmZmlsaWQvNnZ2aHNnZW4vdmVsaWtvc3QvMjUweDI1MC9tZXRvZGEvZGlyZWN0aWQvIiB3aWR0aD0iMjUwIiBoZWlnaHQ9IjI1MCIgZnJhbWVib3JkZXI9IjAiIHNjcm9sbGluZz0ibm8iPjwvaWZyYW1lPg==