pvz1_ss1
02/11/2015
Kategorie: Akční, Novinky, Online hry, PS hry

Jak lze plants vs zombies hrát zdarma

Rostliny vs zombíci. Přesně takto je možné přeložit poměrně známý herní titul na Xbox 360. Oky vynikající stylizaci, propracovaným mapám a všudypřítomnému humoru se při hraní neskutečně pobavíte a využijete volných chvilek. Na rozdíl od některých klasických online her si mohou užívat plants vs zombies hrát zdarma i dospělí. Jedná se totiž o hru, která jde prakticky napříč všemi generacemi hráčů. Podívejme se tedy na její základní přednosti a také některé věci, které by se mohly změnit, a to třeba i do budoucna.

Kampaně pro jednu i více osob

Využít můžete kampaně pro jednu osobu anebo i herní mód určený pro větší množství lidí. Výborný je například mód, ve kterém se stáváte ochránci své vlastní zahrady, kterou budete muset ubránit před cizí inteligencí ovládanou zvenčí. Pomocí kvalitních zbraní se vám to ale podaří a se zombíků uděláte doslova cedník. Vynikající propracovaná povolání a mapy vám budou odměnou za vaše chvíle strávené u herní konzole. V čem tedy tkví základní výhody této hry?

pvz1_ss2

Povolání na jedničku

Zombíci i rostliny se vyznačují spoustou zajímavých charakteristik. Jedná se především o specifická povolání, jež přinášejí užitek. U rostlin se setkáme s velkým množstvím nejrůznějších vojáků, kteří mají zcela inovativní vlastnosti. Herní styl se tak v mnohých momentech liší a vy se budete nesmírně bavit třeba při nplamenometných orgiích anebo při střílení jinými vynikajícími zbraněmi. V každém případě se pobavíte.

pvz1_ss6

Ne zcela inovativní módy

Multiplayerová verze ani ostatní módy nejsou nijak revoluční, ale v každém případě neurazí. Mohlo by jich být ale mnohem více, což lze považovat za nedostatek. V Gardens & Graveyards musí konkrétní frakce dobýt stanovenou plochu za konkrétní čas. Za zpestření lze považovat i mnohé doplňkové úkoly, které mohou zpestřit pocit z hraní.

Zdroje obrázků: http://www.popcap.com/plants-vs-zombies-1

PGlmcmFtZSBzcmM9Imh0dHBzOi8vcGFydG5lci5rb2tpc2thc2hvcC5jei9yb3RhdG9yL2tpZC8xL2FmZmlsaWQvNnZ2aHNnZW4vdmVsaWtvc3QvMjUweDI1MC9tZXRvZGEvZGlyZWN0aWQvIiB3aWR0aD0iMjUwIiBoZWlnaHQ9IjI1MCIgZnJhbWVib3JkZXI9IjAiIHNjcm9sbGluZz0ibm8iPjwvaWZyYW1lPg==