Gold strike
03/10/2016
Kategorie: Novinky, Oddechovky, Online hry

Jak si Gold Strike zahrát a pobavit se

Titul Gold Strike jsme si již představovali v minulosti a snažili se jej zachytit v naší malé recenzi. Dne se pokusíme podívat spíše na to, jakým způsobem se u něj skutečně zabavit. Mnohdy totiž hráči zkouší všelijaké techniky, ale po chvíli svého snažení všeho nechávají, jelikož je to prostě a jednoduše příliš nebaví. I proto se vyplatí vsadit na speciální techniky a také alternativy, které vás přivedou ke kýženému zážitku z pohodového hraní Gold Strike.

Hry pro krátké chvilky nudy

Jestli čekáte, že vás bude Gold Strike bavit dlouhé večery, pak jste na omylu. Hlavní ideou tohoto titulu stoprocentně není zábava mas, ale spíše zkrácení volné chvíle. Proto jsou ideální momenty s mobilním telefonem v ruce, kdy prostě a jednoduše sednete, najedete na Superhry a můžete se pohodlně oddávat kopání zlaté rudy, které byste měli získat co možná největší množství. Lehké to chvílemi není, nicméně co v životě máte zadarmo. Nic. Chvíli si takto pohodlně ukrátíte a následně můžete bez větších problémů vyrazit.

Správná taktika je zapotřebí

Kostky stejných hornin musí jednoznačně pryč, abyste dosáhli na co největší množství zlata. Pokud se k sobě dostaneš největší množství kousků zlata, budete mít vyhráno, jelikož se vám body jen pohrnou. I zdánlivě bezcenné kousky horniny se ale mohou proměnit ve velký poklad v případě, že z nich vypadne nějaký ten diamant. Občas se může objevit i některá vzácná vykopávka, jež se stane také symbolem lehce nabytých finančních prostředků. Právě tato malá, leč nápaditá překvapení pro vás mohou být velmi příjemnou záležitostí.

Pro někoho nuda

Je jasné, že podobné oddechovky pro mnohé z nás představují doslova vrchol nudy. Kopat nějaké kousky zlata v klasické jednoduché grafice s triviálními zvuky spousty lidí ihned omrzí. Dokud ale nevyzkoušíte, nemůžete soudit. I proto se do toho pusťte.

Vložit komentář

Vaše emailová adresa nebude zveřejněna. Vyžadované informace jsou označeny *

PGlmcmFtZSBzcmM9Imh0dHBzOi8vcGFydG5lci5rb2tpc2thc2hvcC5jei9yb3RhdG9yL2tpZC8xL2FmZmlsaWQvNnZ2aHNnZW4vdmVsaWtvc3QvMjUweDI1MC9tZXRvZGEvZGlyZWN0aWQvIiB3aWR0aD0iMjUwIiBoZWlnaHQ9IjI1MCIgZnJhbWVib3JkZXI9IjAiIHNjcm9sbGluZz0ibm8iPjwvaWZyYW1lPg==