Jak vycvičit draka 2
26/05/2015
Kategorie: Novinky, Online hry

Jak vycvičit draka 2

Máte dobrý postřeh? Pokud ano, pak se vám určitě bude líbit hra Jak vycvičit draka 2. Jedná se totiž vyloženě o aktivitu, která je z hlediska vynikajících schopností intuice a rychlé reakce velmi povedená. Vytvořena byla logicky na motiv stejnojmenného animovaného filmu, jenž byl uveden v českých kinech a dnes i v digitální podobě. Podívejme se tedy na tuto povedenou hru poněkud podrobněji a poukažme si na její základní přednosti. O tom, že je jich vcelku velké množství, se následně přesvědčíme.

Tři herní módy vás uspokojí

Jak vycvičit draka 2 nabízí celkem 3 základní herní variace. Tou první je závod draků, v němž si poměříte síly s ostatními draky na danou vzdálenost. Pokud máte rádi závodní hry, pak si jistě přijdete na své v každém detailu. Dále je výbornou volbou míření na cíl. Právě u něj si dokonale procvičíte vaši schopnost soustředění se a také přesnost. V neposlední řadě si budete moci užívat také rychlostního závodu. V každém případě byste měli pokořit závodníky s vyšším počtem bodů.

Ovládání je naprosto triviální

Ovládání této hry se určitě nemusíte bát. Není k němu zapotřebí ani žádných zvláštních přídavných zařízení k vašemu počítači. Postačí vám pouze několik základních kláves. Létat budete za pomocí šipek. Mezerníkem vychrlíte ohnivou kouli. Důležité je i tlačítko pro speciální útok, jímž je Z. Budete-li si chtít odpočinout, postačí vám pouhý stisk tlačítka P. Zrychlení letu bude aktivováno po zmačknutí tlačítka C.

Úžasné 3D prostředí

Jinak tato hra také nabízí moc hezky provedené 3D prostředí, v němž se budou hlavní postavy dokonale vyjímat. Vynikající hratelnost kombinovaná s krásnou grafikou vám přinese dokonalý zážitek, na který prostě a jednoduše nezapomenete. Vše je navíc zasazeno do skvostného lineárního světa, jemuž se něco vytýká jen velmi složitě.

Upoutávka na film

Vložit komentář

Vaše emailová adresa nebude zveřejněna. Vyžadované informace jsou označeny *

PGlmcmFtZSBzcmM9Imh0dHBzOi8vcGFydG5lci5rb2tpc2thc2hvcC5jei9yb3RhdG9yL2tpZC8xL2FmZmlsaWQvNnZ2aHNnZW4vdmVsaWtvc3QvMjUweDI1MC9tZXRvZGEvZGlyZWN0aWQvIiB3aWR0aD0iMjUwIiBoZWlnaHQ9IjI1MCIgZnJhbWVib3JkZXI9IjAiIHNjcm9sbGluZz0ibm8iPjwvaWZyYW1lPg==