World of tanks

Jaké jsou ve World of Tanks módy

World of Tanks je veleúspěšná MMO hra, kde se střetáváte se svými protivníky, kterými nejsou nikdo jiný než ostatní hráči spojeni multiplayerem. K obyčejné hře můžete také stahovat nejrůznější módy. Jaké módy do World of Tanks vůbec lze nainstalovat? A co nabízejí. Touto otázkou se budeme dnes zabývat a osvětlíme vám to.

World of tanks

Úprava kamery a obrazovky

První druh módů, s kterými se seznámíme, budou módy upravující kameru popřípadě obrazovku hry. Tím prvním bude Camer Zoom Mod. Tento dodatek upravuje funkci zoomu, tedy přibližování ve hře. Lze si po instalaci tohoto módu totiž oddálit kameru a výrazný kus dozadu, což v základní hře není často dostatečné. Pomůže vám to se zaměřováním ve sniper módu. Dalším módem je Scope Shadow Remover. Jde o velmi užitečnou funkci. Dokáže totiž odstranit část obrazovky, která zůstává černá v sniper módu. Zvyšuje se tak přehled při zaměřování nepřítele a na vašem monitoru lze vidět více nepřátelských vozidel, což vám při bojích určitě znatelně pomůže.

Módy pomáhají při hře

Dalšími módy, které si rozebereme, budou Accurate Demage Indicator, který odhaluje, odkud jste byli zasaženi a Grandpa´s 4 Level Sniper Mod, který zase pomůže při zaměřování. První zmíněný pomáhá, odkud jste byli při bojích zasaženi a usnadňuje tak orientaci v boji, jelikož víte přesně, kam máte směřovat vaši pozornost, popřípadě vaše střely. Druhý mód – tedy Grandpa´s 4 Level Sniper Mod vychytává úroveň vašeho zaměřování, jelikož zvyšuje sniper mód o 4 úrovně. Základní hra totiž nabízí jen 3 úrovně. Tento mód tak zvyšuje jednu úroveň a další level přidává.

Komplexní úpravy hry

Posledními módy budou dva, které upravují hru komplexním způsobem. Jejich přínos se tedy týká více mnoha záležitostí. První bude řeč o Grandpa´s KISS Interface (XVM). Lze si při tomto vylepšení přizpůsobit označení tanků, lze zlepšovat minimapu nebo nahrávací obrazovku. Lze také nahrát ikony tanků. Další mód – DAR Artillery Sight přínáší také různá vylepšení. Tak například úprevení zoomu minimapy, maximální dohled, dráhy střel a podobně.

PGlmcmFtZSBzcmM9Imh0dHBzOi8vcGFydG5lci5rb2tpc2thc2hvcC5jei9yb3RhdG9yL2tpZC8xL2FmZmlsaWQvNnZ2aHNnZW4vdmVsaWtvc3QvMjUweDI1MC9tZXRvZGEvZGlyZWN0aWQvIiB3aWR0aD0iMjUwIiBoZWlnaHQ9IjI1MCIgZnJhbWVib3JkZXI9IjAiIHNjcm9sbGluZz0ibm8iPjwvaWZyYW1lPg==