minecraft__140227211000
18/11/2014
Kategorie: Novinky, Online hry

Kouzlo hry Minecraft stále funguje

Svět kostek ze hry Minecraft je známý již několik let, nicméně komplexní konečná verze 1.0.0. vyšla nedávno. Dokázala však potěšit obrovské množství lidí. Hra, ve které máte fakticky nekonečné množství možností řešení vlastního světa, rozhodně stojí za vyzkoušení. Můžete fakticky všechno, co se vám zlíbí a limitovaní budete pouze samotnými kostičkami a jejich tvarem. To je ovšem vcelku málo. Bez hranic se budete cítit fakticky neustále. Multiplayerový zážitek budete mít na hodně dlouhou dobu.

Grafika není důležitá

Když se řekne Minecraft, tak se většině běžných uživatelů vybaví doslova nestravitelná podoba grafiky. Popravdě řečeno, již první pohled poodhalí, že Minecraft skutečně graficky famózní není. Textura je katastrofální a hranaté tvary působí na mnohé z nás spíše depresivně než jakkoli jinak. I přesto jde ale o hru, kterou si vygenerovali fakticky samotní hráči, jimž je grafika v podstatě absolutně ukradená! Tuto grafiku si prostě pro její neotřelost buď zamilujete, anebo zavrhnete.

minecraft-2__140227213724

Splněný americký sen

Minecraft může představovat onen známý americký sen v praxi. Jinými slovy, na počátku nemáte vůbec nic a postupně si můžete vybudovat impérium, o němž se vám ani nesnilo. Můžete, ale nemusíte. Jsou i lidé, kteří se spokojí pouze s jedním malým domkem a zahradou. Přístřeší budete jistě potřebovat, jelikož v noci vás jako jediné může efektivně ochránit nejen před vlivy počasí, ale i před zombie a jinými nepříjemnými nestvůrami. Minecraft skiny nabízejí hodně alternativ.

Planet Minecraft je založena na spolupráci

Nejdůležitější je v Minecraftu zejména kooperace mezi jednotlivými účastníky virtuálního světa. Dělba práce je stoprocentně velmi důležitá a v mnohých věcech nám připomíná nedávnou minulost. Socializace mezi hráči je opravdu důležitá. Ostatně Minecraft fórum a MInecraft komunita tento fakt jednoznačně potvrzují.

Plusy

-          návyková akce

-          rozmanitý nekonečný svět

-          multiplayer se vším všudy

Mínusy

-          grafika

-          některé detaily

-          herní závislost

Shrnutí

-          neomezená akce se vším všudy pro opravdu zaujaté hráče

Zdroje obrázků :http://pmcdeadline2.files.wordpress.com/2014/02/minecraft-2__140227213724.jpg
                             http://pmcdeadline2.files.wordpress.com/2014/02/minecraft__140227211000.jpg

Happy 90th to such a press now wonderful man if we all had a frank, life would be less daunting.

PGlmcmFtZSBzcmM9Imh0dHBzOi8vcGFydG5lci5rb2tpc2thc2hvcC5jei9yb3RhdG9yL2tpZC8xL2FmZmlsaWQvNnZ2aHNnZW4vdmVsaWtvc3QvMjUweDI1MC9tZXRvZGEvZGlyZWN0aWQvIiB3aWR0aD0iMjUwIiBoZWlnaHQ9IjI1MCIgZnJhbWVib3JkZXI9IjAiIHNjcm9sbGluZz0ibm8iPjwvaWZyYW1lPg==