Life is Strange
04/01/2016
Kategorie: Adventury, Novinky, PC hry

Life is Strange: Divnoživot chytí a nepustí

Adventura Life is Strange opět přináší velký příběh, který se vyznačuje dokonalou epičností a důrazem na detail. Dokonale prokreslené charaktery a vynikající soundtrack celou atmosféru hraní ještě několikanásobně podtrhují. Jedinou nevýhodou této hry je pouze fakt, že se nejedná o univerzální herní titul, který by se mohl zavděčit úplně každému hráči. Naopak se jedná o jakýsi unifikovaný seriál, který spíše klade důraz na vypravování příběhu než na cokoli jiného. Naše recenze Life is strange to pouze potvrdí.

Jednoduchá zápletka

Příběh Life is Strange není nijak výrazně komplikovaný. Na počátku všeho je sedmnáctiletá dívenka Maxine, která společně se svou kamarádkou Chloe pátrá po další zmizelé spolužačce. Vše je navíc zasazeno do maximálně trefného prostředí. Maxine je klasickým příkladem náctileté dívky, která touží po svobodě, kérce a také po tom, mít svou pohodu. S tím se logicky neslučují její rodiče a mnohé další rádoby autority. I proto se při své pátrání setkává se vším od šikany počínaje a moudrostmi a radami dospělých konče. Tato směs nejrůznějších situací dává hře obrovskou energii.

Adventura se vším všudy

V Life is Strange najdete skutečný příběh se spoustou nejrůznějších voleb. Mimo jiné bude k dispozici i několik zajímavých hádanek, které ze hry vytvoří chvílemi poměrně mysteriózní mix. Na chvíli se budete muset zastavit a zapřemýšlet. I toto ale k agenturám patří a rozhodně není od věci se chvíli pobavit a pošimrat svůj mozek. Zběsilé zabíjení je už vcelku nudné.

Skvělá hudba a zvuky

K agentuře patří mimo jiné také precizní hudební zpracování a zvuky. U Life is Strange se můžete na skvělé hudební představení spolehnout. Hlasy jsou také vynikající. Herečky Hannah Telle a Ashly Burch se skutečně vyznamenaly. Autenticita hudby a dabingu je naprosto fenomenální a vy budete věřit každému slovu.

Zdroj obrázku: https://steamcommunity.com/sharedfiles/filedetails/?id=383987680

Vložit komentář

Vaše emailová adresa nebude zveřejněna. Vyžadované informace jsou označeny *

PGlmcmFtZSBzcmM9Imh0dHBzOi8vcGFydG5lci5rb2tpc2thc2hvcC5jei9yb3RhdG9yL2tpZC8xL2FmZmlsaWQvNnZ2aHNnZW4vdmVsaWtvc3QvMjUweDI1MC9tZXRvZGEvZGlyZWN0aWQvIiB3aWR0aD0iMjUwIiBoZWlnaHQ9IjI1MCIgZnJhbWVib3JkZXI9IjAiIHNjcm9sbGluZz0ibm8iPjwvaWZyYW1lPg==