Mekorama
14/11/2016
Kategorie: Logické, Mobilní hry, Novinky

Logické hry zdarma: Mekorama

Logické hry pro děti i pro dospělé se vyznačují mnohdy ne příliš povedenou grafikou, přílišnou náročností a nepovedenými detaily v mnoha různých ohledech. Ano, mnoho takových her existuje. Mekorama se ovšem k takovýmto titulům neřadí. Na vlastním mobilu si můžete zahrát hru, která vás potěší a uspokojí všechny vaše herní instinkty. Především ovšem zaměstná šedou kůr mozkovou. Přemýšlet totiž budete muset na každém kroku.

Trojrozměrné úrovně

Základem celé hry je pohybování malým jednookým robotem přes nejrůznější překážky až směrem do cíle. Projít budete muset celkem 50 úrovní, a tak se poměrně nadřete. Bez práce ovšem nikdy zcela zdarma koláče nebyly, a tak by to pro vás neměl být žádný velký problém. V každé z úrovní se nachází mnohé přístroje a pomůcky, jejichž služeb můžete při ovládání robota využít. Pomůžete si tak k dosažení konečného cíle. Pokud se opravdu zamyslíte, anebo využijete nápovědy, dostanete se tam, kam skutečně potřebujete.

Mekorama

Za co se platí se v Mekoramě platí?

Mekorama není zpoplatněna, což pochopitelně její autory šlechtí. Ti přímo uvádějí, že zaplatit by hráči měli až v momentu, kdy to sami ve skutečnosti uznají za vhodné. Tím pádem se k platbě můžete klidně dostat až tehdy, když budete skutečně v úzkých. Často se tak platí v momentu nezbytné potřeby nápovědy, když už zkrátka nevíte kudy kam. Minimální platba je stanovena na 20 korun.

Experimentujte…

Stoprocentně se nebudete muset držet ryze striktních pravidel, ale můžete si klidně vyrobit i vlastní nové zcela inovativní levely dle potřeby. Díky QR kódům si můžete stáhnout i mise, jež vytvořili jiní uživatelé. Zábava tak může narůst do gigantických rozměrů. Potíže čas od času nastanou pouze s kamerou, jejíž úhel není zrovna optimální. Vizuální efekty jsou jednoduché a grafika vás také chytí. Proto se do Mekoramy můžete pustit a nic tím nezkazíte…

PGlmcmFtZSBzcmM9Imh0dHBzOi8vcGFydG5lci5rb2tpc2thc2hvcC5jei9yb3RhdG9yL2tpZC8xL2FmZmlsaWQvNnZ2aHNnZW4vdmVsaWtvc3QvMjUweDI1MC9tZXRvZGEvZGlyZWN0aWQvIiB3aWR0aD0iMjUwIiBoZWlnaHQ9IjI1MCIgZnJhbWVib3JkZXI9IjAiIHNjcm9sbGluZz0ibm8iPjwvaWZyYW1lPg==