Uptasia
09/01/2017
Kategorie: Novinky, Online hry

Magická hra Uptasia

Fascinující hra s hledacími obrázky. Přesně takto je možné charakterizovat titul Uptasia, který vám pomůže pomocí obrázků budovat svoje vlastní velké impérium. Bezplatné vyhledávání obrázků je u mnohých hráčů velmi oblíbené. Hra má spád a vy se budete moci kochat motivy, jež se vyznačují originalitou a stylem. Uptasia je prakticky vložena do 19. století. Hledání obrázku s hlavními elementy vás bude nesmírně bavit. Podívejme se na tuto prohlížečovou hru mnohem podrobněji.

Jednoduché začátky

Budování impéria není v Uptasii nijak výrazně náročné. Hned na počátku budete mít vcelku prozaický úkol spočívající v nasycení lidí žemlemi, Postavíte si továrnu, pekárnu a následně zkoumáte zdánlivě idylický svět, který vám Uptasia slibuje. Krásné víly, zelené louky a rušná tržiště. To jsou jen některé výjevy z hraní. Obchodní impérium 19. století může vypadat opravdu skvostně. Není problém užívat si hry se vším všudy včetně objevování zmiňovaných obrázků. Právě v nich musí být zakliknuty konkrétní předměty.

Uptasia

Hledací obrázky jsou známé spíše z knih

Takzvané hledací obrázky jsou doposud poměrně známé hlavně z knih. Právě v nich můžete objevovat zajímavé předměty. V Uptasii budete doslova a do písmene v ráji. Předmětů k nalezení bude velké množství a můžete si je prohlížet prakticky nekonečně dlouho. Na prohlédnutí obrázku je pouze 75 vteřin. Zároveň ale budete budovat industriální zóny,

Jednoduchý princip

Samotný princip hraní Uptasie není nijak výrazně složitý. Hledají se obrázky, za které obdržíte bonusové body. Dochází tak k velmi šikovné a vtipné kombinaci klasického ukazování obrázků a strategie. Nové budovy vypadají opravdu perfektně, a to i díky stylovému grafickému provedení. Velkou výhodou je bezesposporu hraní přímo v prohlížeči. Není zapotřebí nic instalovat a tahat tak data na vlastní pevný disk.

PGlmcmFtZSBzcmM9Imh0dHBzOi8vcGFydG5lci5rb2tpc2thc2hvcC5jei9yb3RhdG9yL2tpZC8xL2FmZmlsaWQvNnZ2aHNnZW4vdmVsaWtvc3QvMjUweDI1MC9tZXRvZGEvZGlyZWN0aWQvIiB3aWR0aD0iMjUwIiBoZWlnaHQ9IjI1MCIgZnJhbWVib3JkZXI9IjAiIHNjcm9sbGluZz0ibm8iPjwvaWZyYW1lPg==