Mariáš online
13/06/2016
Kategorie: Karetní hry, Novinky, Online hry

Mariáš hra na pc: Zábava i u počítače

Milujete karetní hry a chtěli byste si některou vyzkoušet. Klidně můžete k dispozici je jich samozřejmě několik. Nejčastěji se jedná především o nejrůznější kasinové karetní hry, mezi které se řadí především poker a blackjack či jiné. Pravda je ale taková, že ne všichni holdujeme právě hazardu a mnozí z nás si raději zahrají klasickou karetní hru spíše pro zábavu než za vidinou zisku. Třeba Mariáš. Mezi takovéto online hry zdarma Mariáš určitě patří, nicméně hrát jej určitě nemůže úplně každý. Podívejme se na něj podrobněji v následujících řádcích.

Znalost pravidel nutností

V první řadě je třeba říct, že Mariáš online vyžaduje znalost pravidel této karetní hry. Mariáš se řadí mezi hry, které jsou z pohledu pravidel jasně a striktně dané, nicméně určitě zabaví. Pravidla si můžete nastudovat online na kterémkoli webu, nicméně je lepší mít je zažitá přímo. Průběh celé hry bude mnohem rychlejší a hladší. Vy sami se budete cítit naprosto pohodlně a zvítězíte, tedy v případě dobrých karet.

O nic nejde

Velkou výhodou, kterou Mariáš hra na PC přináší, je fakt, že nebudete tratit žádné finanční prostředky. Prostě a jednoduše budete hrát pouze a jedině pro vlastní pobavení. Za normálních okolností při stolní variantě hry dochází k tomu, že můžete klidně prohrát, jelikož je prakticky vždy zpeněžena. Nejedná se sice o horentní sumy, ale i tak vás mohou prohrané peníze mrzet.

Přehledné a jasné prostředí

Určitě je třeba říct, že herní prostředí v okně je naprosto jednoduché. Není třeba registrace ani ničeho podobného. Hrát budete klasicky ve třech, když proti vám bude stát počítač v podobě dvou hráčů. Karty se neustále točí, takže budete částečně na straně vítězů a částečně na straně poražených. Na internetu je Mariáš ke stažení zdarma, tak proč se do něj nepustit.

Zdroj obrázku: http://raketka.cz/h/marias

PGlmcmFtZSBzcmM9Imh0dHBzOi8vcGFydG5lci5rb2tpc2thc2hvcC5jei9yb3RhdG9yL2tpZC8xL2FmZmlsaWQvNnZ2aHNnZW4vdmVsaWtvc3QvMjUweDI1MC9tZXRvZGEvZGlyZWN0aWQvIiB3aWR0aD0iMjUwIiBoZWlnaHQ9IjI1MCIgZnJhbWVib3JkZXI9IjAiIHNjcm9sbGluZz0ibm8iPjwvaWZyYW1lPg==