Mario Kart 8 Deluxe
12/03/2018
Kategorie: Nintendo hry, Novinky

Mario Kart 8 Deluxe

Patří k nejprodávanějším a nejlepším hrám na Wii U Mario Kart se dočkala už i vylepšené verze na Switch. Mario Kart 8 Delux je doposud nejlepší verzí Mario Kart a zahrnuje původní hru, 5 nový závodníků, 3 nové vozy, přestavěný Battle mode s mnoha změnami a spoustu dalších nových věcí.

48 originálních tratí

Nově lze u Mario Kart 8 oproti Mario Kart 7 držet dva předměty. Pro nováčky je zase výhodou inteligentní řízení, které je udrží na trati. Díky této funkci si tak můžete zahrát i s těmi, co jsou občasnými hráči. Na hráče čeká až 48 tratí, přístupných hned od začátku, ale každá je originálem. Budete třeba jezdit pod vodou nebo naopak plachtit ve vzduchu či uhýbat masožravým kytkám. Tratě jsou však pochopitelné a návodné. V neposlední řadě si budete moci kromě šampionátu zajet časovku nebo samostatný závod.

Mario Kart 8 Deluxe

Nestačí jen závodit

Jádrem hry je multiplayer, to znamená, že už nestačí jen závodit, ale důležitým prvkem jsou i předměty okolo trati. Co se týká nových předmětů, ty jsou dva. Duch Boo, který krade předměty a propůjčuje neviditelnost a peříčko umožňující nadskočit do vzduchu. Největší novinkou je však rozšíření a přepracování Battle módu. Vybrat si můžete z pěti režimů a osmi arén, které jsou opravdu povedené.

Zábava na spoustu hodin

Největší klasikou je Balloon Battle. Hráči se snaží posbírat předměty a zároveň zasáhnout ostatní a tím je připravit o balónek. Ten, kdo přijde o všechny balónky, získá sice nové, ale přijde o polovinu získaných bodů. Na podobném principu funguje i Bob-omb Blast akorát s tím rozdílem, že předměty jsou bomby. Těch můžete sebrat naráz až 10. Navíc proti Balloon Battel je o dost svižnější a akčnější. Největší peckou je však Renegade Rounddup. Hráči jsou rozděleny na dva týmy, a to policisty a odpadlíky. Cíl je jasný, policisté musí pochytat všechny odpadlíky, aby vyhráli. Odpadlíkům zase stačí, aby alespoň jeden zůstal na svobodě po uplynutí časového limitu. Mario Kart 8 Delux je opravdu nejlepší díl série a pokud si chcete zahrát klasické akční závody, máte jasnou volbu.

Vložit komentář

Vaše emailová adresa nebude zveřejněna. Vyžadované informace jsou označeny *

PGlmcmFtZSBzcmM9Imh0dHBzOi8vcGFydG5lci5rb2tpc2thc2hvcC5jei9yb3RhdG9yL2tpZC8xL2FmZmlsaWQvNnZ2aHNnZW4vdmVsaWtvc3QvMjUweDI1MC9tZXRvZGEvZGlyZWN0aWQvIiB3aWR0aD0iMjUwIiBoZWlnaHQ9IjI1MCIgZnJhbWVib3JkZXI9IjAiIHNjcm9sbGluZz0ibm8iPjwvaWZyYW1lPg==